Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-25-05-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-25-05-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Прогноз курсу біткоїна на сьогодні, 25 травня. Вчорашній прогноз виявився невдалим, і курс продовжує зниження. Позавчора розпочалося потужне зниження, зокрема під час азіатської сесії. Зниження продовжилося під час європейської та американської сесій. Сьогодні спостерігається уповільнене зниження під час американської та азіатської сесій.

Чи буде це зниження тривати і сьогодні? Ми спостерігаємо графік на день. Вчора була пробита потужна лінія підтримки, на яку ринок довго накопичував потенційне зростання курсу біткоїна. Однак, вчорашнє різке зниження курсу з психологічної точки зору може свідчити про те, що покупці тримаються в чеканні, і можливо формується зона зниження, в якій курс може піти ще нижче.

BTC-USDT-25-05-2023

З технічних показників, індикатори налаштовані на зниження – ковзані лінії та осцилятори вказують на сильний продаж. За відсотковим співвідношенням, 12 людей продають біткоїн, один лише спостерігає, а двоє купують. Сумарний індикатор також показує продаж. Отже, це ще одна причина, чому я передбачаю подальше зниження курсу.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-25-05-2023

Проте, варто відмітити цікаву ситуацію з альткоінами. Між синьою та червоною лініями починає рости відстань, і індикатор показує червону кнопку ризику для біткоїна, що означає не рекомендувати покупку біткоїна зараз.

Домінація BTC, USDT, ALT

Можливо, в інвесторів та трейдерів на фоні падіння курсу біткоїна до рівня 25 почне активніше звертатися увага на альткоїни, і ми можемо спостерігати активізацію альткоін сезону. Завтра ми перевіримо це припущення.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-25-05-2023

Буду радий почути ваші думки про це відео. Якщо воно сподобалось, не забудьте поставити лайк, поділитися ним і підписатися на мій блог для отримання подальших оновлень. Дякую!


Відео


Video YouTube


Video TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-25-05-2023, біткоїн, відео українською (2-3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Прогноз на тиждень


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

Прогноз курсу bitcoin – 3 варіанти перегляду щоденних відео #українською: prognoz-kursu.com | youtube.com/@viktortomylin-kriptovalyuta | tiktok.com/@viktortomylin777

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x