Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-18-07-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та TikTok та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-18-072023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від чату ChatGPT OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

1) Перевірка вчорашнього прогнозу.

Вчорашній прогноз для BTC на був вдалий, сьогодні бачу невелике зниження.

2) Прогноз за допомогою індикатору ковзаних ліній EMA.

Індикатор EMA налаштований на зростання BTC.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-18-07-2023

3) Прогноз за допомогою індикатору Stochastic.

За даними індикатора Stochastic, BTC ще не дійшов до нижньої зони, що може свідчити про можливе зниження в найближчому майбутньому. Однак, я очікую, що після цього зниження курс піде вгору.

4) Настрої продавців та покупців біткоїну.

Зараз на ринку панує нейтральний настрій. 7% учасників ринку продають біткоїн, 8% дивляться збоку, а 11% купують біткоїн.

5) Індекс домінації (Dominance) BTC, USDT.

Наразі на ринку спостерігається нейтральна або флейтова ситуація, як для домінації біткоїна, так і для USDT.

6) Індекс BTC-ALT сезону.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-18-07-2023

За даними індикатору, який розраховує сезони, зараз іде альткоін в сірій зоні, тобто зниження позицій як біткоїна, так і альткоінів. Однак, альткоіни знаходяться в трохи більш вигідній позиції.

7) Прогноз від чату ChatGPT.

На основі аналізу відео та моєї бази даних, я очікую, що BTC може показати невелике зниження в найближчі 1-2 дні, але після цього його курс піде вгору.

8) Підсумок прогнозу курсу BTC-USDT на сьогодні.

На сьогодні я очікую невелике зниження курсу BTC-USDT, але в загальному тренді очікую зростання. Це лише моє припущення, і я рекомендую всім приймати інвестиційні рішення самостійно.


Прогноз від чату ChatGPT

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними.

Один з аналітиків припускає, що біткоїн зазнав значних коливань протягом вихідних, причому швидкий відскок відбувся після тимчасового прориву. Аналіз вказує на те, що висхідна лінія тренду біткоїна була порушена протягом чотирьох годин, що вказує на потенціал для розвороту тренду. У короткостроковій перспективі біткойн, схоже, торгується в межах діапазонного каналу, але існує підвищена ймовірність прориву каналу знизу.

Інший аналіз вказує на те, що біткойн в даний час знаходиться в моделі “ножа” і що рівень 0,33 фібо є хорошою точкою для коротких позицій. Однак, ще один аналіз вказує на те, що біткойн формує зворотну модель “Голова і плечі” протягом останніх 5,5 років, що свідчить про те, що BTC продовжить рости проти M1 і вирветься з цієї 5,5-річної консолідаційної моделі.

Нижче наведені ключові рівні підтримки і опору для біткоїна відповідно до проведеного аналізу:

  • Ключові рівні підтримки: $28 155, $30 000
  • Ключові рівні опору: $31 800, $35 000
  • 📈 Загальний настрій здається нейтральним, присутні як бичачі, так і ведмежі настрої.

Якщо ви зацікавлені в торгівлі біткоїном, розгляньте можливість приєднання до 3Commas, кращої торгової платформи зі штучним інтелектом.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


TikTok

@viktortomylin777

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською 🔽 BTC-USDT-18-07-2023

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x