Прогноз курсу altcoin LTC-USDT-21-07-2123 📈 #Litecoin

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу altcoin LTC-USDT-21-07-2123 📈 #Litecoin, за допомогою сервісу TradingView. Читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу altcoin

За цим посиланням наша ідея на сервісі tradingview.com

LTC-USDT-21-07-2123 📈 #Litecoin

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео не є фінансовою рекомендацією, і всі рішення, пов’язані з інвестуванням, ви приймаєте самостійно. Бажаю вам вдалих криптоінвестицій.

Перевірка вчорашнього прогнозу

Сьогодні ми розглянемо прогноз курсу лайткоіна на 21 липня 2023 року. Я продовжую публікацію на блозі “Прогноз курсу” в розділі “Альткоїни”. Тут ви можете читати всі публікації по альткоїнам.

Прогноз за допомогою індикатору ковзаних ліній EMA

Якщо ми почнемо з тижневого графіку (де кожна свічка відповідає одному тижню), то індикатор стратегії RCI показує, що курс знаходиться на червоній лінії, практично в зоні максимальної активності. Сам індикатор знаходиться в зеленій зоні, тобто в позитивному напрямку розвитку курсу, що вказує на його можливе зростання.

Прогноз за допомогою індикатору Stochastic

На денному графіку ми бачимо більш практичний прогноз. Я хочу привернути вашу увагу до нижнього індикатора Stochastic. Коли обидві лінії завершили зону недокупленості і пішли наверх, йде зростання курсу. Минулого разу це було приблизно 10 днів тому, і зростання було на 25% після виходу курсу з зони недокупленості.

Настрої продавців та покупців

Зараз технічний індикатор налаштований на продаж, тобто більше людей продають лайткоін, ніж купують. У відсотковому відношенні це виглядає так: 10% продають лайткоін, 10% дивляться збоку, і тільки 10% купують.

Індекс домінації (Dominance)

Більшість аналітиків налаштовані на зростання лайткоіну. Ви можете перевіряти це, писати свої думки. Через тиждень та через два ми вернемось до цієї ідеї і перевіримо, яка вона була.

Зроби підсумок прогнозу курсу

На основі аналізу відео та використання індикаторів EMA та Stochastic, можна зробити припущення, що курс лайткоіну може зрости протягом наступних двох тижнів. Однак, як завжди, важливо пам’ятати, що криптовалютний ринок є вкрай волатильним і непередбачуваним, тому всі прогнози слід розглядати з обережністю.


індикатор Настроїв покупців та продавців


TikTok


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x