Прогноз курсу біткоїн, 08-07-2024

Вітаю, мене звати Віктор, тут збірна інформація на тему: Прогноз курсу біткоїн, 08-07-2024


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу біткоїн

Місячний графік біткоїн

Прогноз курсу біткоїн, 08-07-2024

Вітаю! Мене звати Віктор, і сьогодні я проведу технічний аналіз біткоїна, починаючи з місячного графіку. Як можна побачити з аналізу минулих літніх місяців, після спокійного літа 2020 року відбулося значне зростання. Наразі спостерігається схожа ситуація. Літо було відносно стабільним, і якщо конструкція повториться, восени ми можемо очікувати зростання до позначки 85 тисяч доларів.

Тижневий графік BTC

Переходячи до тижневого графіка, ми бачимо важливі індикатори. Вже кілька разів тиждень завершувався зниженням курсу, але останні спроби продавців знизити курс були відкуплені покупцями. Це вказує на можливість подальшого зростання. Хоча літо ще триває, осінь виглядає більш вірогідною для активного росту курсу. Поточна підтримка знаходиться на рівні 52 тисяч доларів, і це дає надію на стабільність і подальше зростання.

Денний графік BTC (Bitcoin)

Прогноз курсу біткоїн, 08-07-2024

На денному графіку ситуація стає ще яснішою. Ми спостерігаємо кілька невдалих спроб продавців знизити курс, що може вказувати на майбутній зростаючий тренд. Подібні ситуації раніше вже приводили до значного зростання. Відзначаючи ці моменти, можна припустити, що курс може повернутися до рівня 65 тисяч доларів. Більш детальне розуміння дає нам годинний графік, де видно активність різних сесій – американської, європейської та азійської.

Підсумок

Отже, аналіз біткоїна на різних таймфреймах показує можливість стабільного зростання в найближчі місяці. Літо було спокійним, але осінь може стати періодом активного зростання. Поточна підтримка на рівні 52 тисяч доларів є важливою для подальшого руху вгору. Слідкуйте за моїм каналом CryptoViktor, щоб бути в курсі останніх новин і прогнозів про криптовалюти українською мовою.


YouTube


індикатор Настроїв покупців та продавців


🤔🛑 Будь ласка, зверніть увагу, що це лише прогнози, засновані на технічному аналізі, і фактичний рух може відрізнятися. Завжди рекомендується проводити власні дослідження і ретельно зважувати свою фінансову ситуацію, перш ніж приймати будь-які торгові рішення.


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x