прогноз курсу altcoin DOT-USDT-26-07-2023 📈 #Polkadot

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу altcoin DOT-USDT-26-07-2023 📈 #Polkadot, за допомогою сервісу TradingView. Читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео. Біржі криптовалют українською, рейтинг ТОП-10 та відгуки – виберіть собі ще варіант!


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу altcoin

За цим посиланням наша ідея на сервісі tradingview.com

DOT-USDT-26-07-2023 📈

Вітаю вас на нашому криптовалютному порталі, який успішно працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Хочу наголосити, що це відео не є фінансовою рекомендацією, і всі рішення, пов’язані з інвестиціями в криптовалюту, ви повинні приймати самостійно. Бажаю вам успіху в криптоінвестиціях.

Сьогодні ми розглянемо потужний альткоін DOT від Polkadot, який займає 13-ту позицію на CoinMarketCap з капіталізацією трохи більше 6 мільярдів доларів. Це потужний і дуже корисний проект, тому давайте розглянемо можливість інвестування в цей токен.

Спочатку 2022 року він зі свого максимуму знижується до зони максимальної активності. Це тижневий графік. Тобто кожна свічка – це тиждень. І з літа 2022 року він не виходить з цієї зони. А з весни чітко встав нижче її. Тобто накопичення іде дуже і дуже потужно. Вся ця активність може вийти на зростання до минулого максимуму – 900 відсотків. Але зараз поки що індикатор RCI в червоній зоні з моменту практично зниження курсу з минулого максимуму.

На денному графіку індикатор CCI показує, що курс вже вибирає заходить в зелену зону накопичення. Коли в минулий раз він зайшов в цю зону, зростання було приблизно 20%. Тому, хто бажає його додати в свій портфель, розберіться детальніше, що це за монета. Вона зараз в самому нижньому діапазоні, але це не рекомендація купувати. Всі рішення приймайте самостійно.

За домінацією потужне зниження курсу біткоїну привело до невеликого зниження домінації біткоїну і невеликого зростання домінації USDT. Це логічно, частина грошей з біткоїну перекинулася в USDT. Все це відповідає моєму розумінню того, що відбувається між альткоїнами і біткоїном.

Як завжди, на завершення мій головний прогноз: російську федерацію буде знищено. Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

5 5 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x