Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-19-05-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-19-05-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Відео

Якщо вам сподобалося моє відео – лайкніть та поділіться, дякую! З повагою, Віктор

20-05-23

21-05-23


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Привіт усім! Сьогоднішнє відео присвячене прогнозу курсу біткоїна на 19 травня 2023 року. Учорашній прогноз, на жаль, виявився невдалим, але я б хотів пояснити вам про сесії, які я згадав, але пропустив азіатську. Вона також має велике значення, і добу можна розподілити на три частини: європейська, американська і азіатська сесії. Вчорашній день почався добре під час європейської сесії, потім відбулось зниження під час американської сесії, але потім відбулося певне покращення, завдяки закріпленню в азіатській сесії.

BTC-USDT-19-05-2023

Сьогодні я прогнозую зростання курсу біткоїна. Звертаючись до денного графіка, я бачу, що вчора курс значно знизився і протестував нижню позицію. Але, як я вже зазначав у своєму тижневому аналізі, я очікую зростання протягом цього тижня. Технічні індикатори, такі як ковзані лінії і аселятори, знаходяться у нейтральному положенні, показуючи очікування. Сумарний індикатор у відсотковому відношенні показує, що 11% людей продають, 10% залишаються у боковому тренді, а тільки 5% купують першу криптовалюту.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-19-05-2023

Що стосується взаємодії між біткоїном і альткоїнами, вчора індикатор показав закінчення альткоїн-сезону і початок біткоїну. Але сьогодні все знову змінилося, і альткоїн-сезон триває, хоча й у слабкому вигляді.

Домінація BTC, USDT, ALT

Домінація біткоїна знизилася вчора, але usdt залишився на своєму рівні. Якщо ви слідкуєте за моїми відео, то, напевно, здогадуєтесь, що зниження домінації біткоїна і стабільний usdt означають, що кошти перекинулися в альткоїни, а не в usdt. Це ще раз підтверджує початок альткоїн-сезону.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-19-05-2023

Завтра ми перевіримо моє припущення, але наразі я прогнозую подальше зростання курсу біткоїна. Як завжди, зацікавлені у вашій думці про це. Якщо вам сподобалося відео, не забудьте поставити лайк, підписатися на мій канал і поділитися з друзями. Дякую за увагу і до зустрічі в наступних відео!


Прогноз на тиждень


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x