Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-29-05-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-29-05-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Відео

Якщо вам сподобалося моє відео – лайкніть та поділіться, дякую! З повагою, Віктор


Аналітика курсу bitcoin на тиждень

Привіт усім! Сьогодні ми знову зустрічаємося, щоб обговорити аналітику курсу біткоїна на цей тиждень. Прогноз, який я подавав вчора, виявився невдалим, оскільки курс продовжує зростати. Але я все ще вірю, що зростання буде тривати й надалі. Дозвольте мені пояснити це більш детально.

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-29-05-2023

Сьогодні ми зосередимось на денному графіку, щоб отримати ширший огляд ситуації. Кожна свічка на цьому графіку представляє один тиждень, і зараз курс біткоїна знаходиться на цій точці. Я хочу звернути вашу увагу на зелену стрілку, яка показує мій прогноз на зростання, яке, на мою думку, буде досить потужним. Я аналізую попередні фази руху і бачу, що тривалість цих фаз була подібною. Після тривалого зростання ми бачили суттєве падіння курсу. Сьогодні я також показую ще один індикатор – три лінії, які перетинаються. Якщо ми придивимося уважно, ми побачимо, що ці лінії вже змінили свій напрямок і вказують на підйом.

BTC-USDT-22-05-2023

На даний момент технічний індикатор показує продаж Василя, а сумарний індикатор також налаштований на продаж. Загалом, 11 осіб продають біткоїн, 9 спостерігають з боку, а 6 купують. Загальна картина налаштована на продаж біткоїна. Додатково я показую індикатор горизонтальних об’ємів, який вказує на те, що під час попереднього руху зниження на цьому рівні не було жодного значного опору. Це означає, що шлях для швидкого зниження курсу біткоїна може бути відкритим. Також, за допомогою індикатора CCI, я бачу, що курс має напрямок вгору і ще не досяг зони перекупу. Принаймні до завершення цього коридору, курс майже досягне рівня 30.

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-29-05-2023

У глобальному плані домінація біткоїна показує зміну курсу. Вчорашнє потужне зростання призвело до підвищення рівня домінації біткоїна, а зниження домінації означає, що гроші перекидаються в альткоїни. Проте, наразі ми спостерігаємо слабенький альткоїнсезон, а біткоїн виглядає більш потужним. Це може призвести до завершення цього слабенького альткоїнсезону і розпочати новий біткоїнсезон.

Домінація BTC, USDT, ALT

Загальна картина зміни курсу біткоїна показує, що більше експертів мають налаштування на зниження курсу. Однак, також є деякі прогнози на продовження зростання. Розбіжності в думках експертів розділились. Проте, я б сказав, що більше настроїв спрямовані на зниження курсу.

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-29-05-2023

Звертаю вашу увагу на індикатор “Alcoin Bitcoin Season”, який вказує на перехід від слабенького альткоїнсезону до біткоїнсезону. Біткоїн показав зростання після попереднього зниження, і червона лінія підтверджує початок біткоїнсезону. В даний момент інвестори і трейдери зосереджені на біткоїні, альткоїни поки що не привертають багато уваги.

Завітайте на мій блог “Прогноз курсу”, де я постійно публікую корисну інформацію


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x