btc usdt прогноз, 27-09-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, 27-092023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


btc usdt прогноз

Перевірка минулого прогнозу

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Третій день поспіль мій прогноз не збувається, але на глобальне бачення ситуації це не впливає.

btc usdt прогноз, 27-09-2023

Тижневий таймфрейм

Моє бачення сьогодні: я знову прогнозую збільшення. На тижневому графіку без змін. За даними індикатора Stochastic, курс біткоіна знаходиться в зоні недокупленості і прямує наверх повільно, але наверх. Свічка цього тижня зелена, маленька, але зелена. Тому можливо, на цьому тижні курс і затримається в цій зоні.

Денний таймфрейм

На денному графіку, за даними індикатора Stochastic, все дуже добре. Невелика зміна курсу практично привела вже лінії індикатора до зони недокупленості, в якій він має якийсь час побути, після чого можливе більш потужне зростання.

btc usdt прогноз, 27-09-2023

Настрої покупців\продавців

Ринок в невизначеності. По домінації всі індикатори перейшли в горизонтальне положення, так само ринок в очікуванні. Немає зміни курсу, немає зміни домінації.

Домінація BTC-USDT

Не біткоін, не їздити, і альткоін-біткоїн сезон нічого не змінюється. Біткоїн стрімко знижається, альти тримаються з невеличким.

Альткоїн-Біткоїн сезон BTC-ALT

Альти потроху но зростають, які, як я вже казав, на мій погляд, дуже недооцінені на зараз.

Підсумок прогнозу курсу на сьогодні

На завершення, як завжди, наш з вами головний прогноз: російську федерацію буде знищено, Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI на тиждень

🤔🛑 Будь ласка, зверніть увагу, що це лише прогнози, засновані на технічному аналізі, і фактичний рух може відрізнятися. Завжди рекомендується проводити власні дослідження і ретельно зважувати свою фінансову ситуацію, перш ніж приймати будь-які торгові рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

2FA

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x