Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-02-08-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-02-082023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Вітаю вас на сайті криптовалют, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор, і я хочу поділитися з вами своїми думками щодо прогнозу курсу біткоїна на сьогодні, 2 серпня 2023 року.

Вчора мій прогноз не був успішним, але в Європейській та Американській сесіях було зроблено досить сильний рух вгору. Азійська сесія зафіксувала цей рух і має трохи спадний напрямок на сьогодні. Я аналізую невеликий спад, але моє бачення, як завжди, буде на більших графіках.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-02-08-2023

На мою думку, ще 2-3 тижні будуть періодом накопичення, і лише після цього можливий ріст. На щоденному графіку я відразу звернув вашу увагу на індикатор Stochastic: одна лінія має напрямок вгору, друга – вниз. Це може означати, що вони знову перетнуться і будуть мати певний час цей напрямок вгору до зони перекупленості. Щодо тривалості на щоденному графіку, на мою думку, цей тиждень вже закінчується, принаймні цей цикл. Я думаю, що він вгору.

Вчорашня свічка була зеленою. Вона не вдалася, і свічка залишилася зеленою, тому останній раз було зниження, цього разу можливе збільшення. Причину моєї думки я пояснив, я думаю, вам це зрозуміло. Щоденні свічки можуть бути нейтральними, але рух все ще вгору.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-02-08-2023

На графіку домінування біткоїна все тут логічно: збільшення курсу, збільшення домінування. Домінування usdt залишилося на тому ж рівні, це може означати, що активи з альткойнів потекли безпосередньо до вас, біткоїн usdt залишається в нейтральному положенні, а індикатор сезону альткойн біткоїн червоний, що біткоїн має чіткий напрямок вгору.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-02-08-2023

Якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться, підпишіться. І на завершення, як завжди, наш основний прогноз з вами – російська федерація буде знищена, Україна процвітатиме в європейській родині, наша контрнаступна триває, ми допомагаємо Збройним силам України, хто може, ми надаємо фінансову підтримку, хто має можливість – є багато варіантів. Був з вами Віктор, до зустрічі.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними.

1

Один з аналітиків припускає, що біткоїн досягне 39 000 доларів цього літа, але пізніше цього року очікується величезне падіння до 21 000 доларів. Аналіз вказує на те, що біткоїн знаходиться всередині висхідного паралельного каналу на денному графіку і тричі торкнувся лінії тренду, що свідчить про потенційний пробій і початок низхідного тренду.

2

Інший аналіз показує, що біткоїн рухається в зоні підтримки $29 850-$29 480 і встиг сформувати патерн “Спадний розширювальний клин” в зоні підтримки. Аналіз очікує, що після пробиття верхньої лінії падаючого розширюваного клину біткоїн підніметься принаймні до зони опору $30 480-$30 360.

3

Третій аналіз припускає, що біткоїн консолідується вже майже місяць, а до 1D MA50 залишилося всього 1000 пунктів. Аналіз очікує, що біткоїн підніметься до $34 000.

Однак, ще один аналіз припускає, що біткоїну потрібна більша корекція в бік зниження перед будь-яким іншим великим стрибком. Аналіз припускає, що для будь-якого іншого значного підйому потрібна ще більша корекція в бік зниження.

Ось ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізом:

  • Ключові рівні підтримки: $21 000, $29 480, $29 850
  • Ключові рівні опору: $30 360, $30 480, $34 000, $39 000
  • 📈 Загальний настрій здається нейтральним, присутні як бичачі, так і ведмежі настрої.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x