Крипто новини українською від Altcoin Daily, 02-07-2023

Вітаю Вас на профільному блозі для крипто трейдера та інвестора, сьогодні: Крипто новини українською від Altcoin Daily – долучайтесь до обговорення в коментарях ниже.

Відео Altcoin Daily

Крипто новини українською

Сьогодні ми розглянемо великі новини про біткоїн та криптовалюту, включаючи Гаррі Стайлса, Логана Пола, Cardano та інше.

Раніше цього місяця британська поп-зірка та колишній учасник групи One Direction Гаррі Стайлс виступив на концерті в замку Slade в Ірландії. Фанатам було запропоновано використовувати офіційний додаток для концерту, де вони могли відкрити власний гаманець. Додаток з’єднався з Co-Create, компанією з інфраструктурою Web 3, яка дозволила цей досвід через свій API, що підключається через Polygon, відомий бічний ланцюг Ethereum.

За словами Кіма О’Каллагана, засновника Events, 5 000 з 80 000 фанатів, які були на концерті, заявили про гаманці через додаток, який отримав понад сто тисяч унікальних взаємодій.

Polygon 2.0

Також важливо відзначити, що Polygon пропонує архітектуру для Polygon 2.0, включаючи агрегатор мостів. Сьогодні ми раді запропонувати архітектуру Polygon 2.0, розроблену для забезпечення необмеженої масштабованості та єдиної ліквідності, перетворюючи Polygon на ціннісний шар Інтернету.

Архітектура Polygon 2.0 складається з чотирьох протокольних шарів, кожен з яких активізує важливий процес в мережі: шар ставок, шар взаємодії, шар виконання та шар доказу. Це просто круто бачити, як відбуваються оптимізації цієї мережі.

В інших новинах, засновник Cardano Чарльз Хоскінсон відправився на пошуки інопланетян та НЛО, а хоча спільнота Cardano була дещо критичною до Ethereum, Чарльз відповів на питання про те, який відсоток його Ada він ставить, відповівши: “100%”. Він також зазначив, єдність та залученість спільноти як ключові елементи успіху Cardano.

Також ви можете читати Новини криптовалют на нашому блозі, який працює з 2016 року.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x