btc usdt прогноз, 16-08-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: btc usdt прогноз, 16-082023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


btc usdt прогноз

Перевірка минулого прогнозу Вчорашній мій прогноз виявився невдалим. Я прогнозував невелике зростання, але, як пам’ятаєте, вчора казав, що можливий невеличкий рух як в ту, так і в іншу сторону. Але буде до відсотка. Ну, американська сесія вчора піввідсотка придавила вниз, і далі азіатська сесія його зафіксувала.

btc usdt прогноз, 16-08-2023

Тижневий таймфрейм На тижневому таймфреймі індикатор RSI зайшов у зону недокупленості, і якийсь час буде тут. Тобто я не очікую сьогодні-завтра велике зростання, але тиждень-два, ну, до осені, курс має побути тут у зоні недокупленості, продовжувати накопичення.

Денний таймфрейм На денному таймфреймі індикатор стохастик, синя лінія, має напрямок вверх, і якщо вона перетне помаранчеву, то можливо буде розвернення і все ж таки рух до адмітансу 30.

btc usdt прогноз, 16-08-2023

Настрої покупців\продавців

Настрої покупців-продавців змішані, ковзані в режимі розпродажу, осцилятори в режимі покупки. Ну, і сумарний індикатор у відсотковому відношенні: 10 людей продають біткоїн, 10 дивляться збоку, і шість купують.

Домінація BTC-USDT Домінація і USDT, і біткоїну зростає, тобто приходять активи як в біткоїн, так і в USD. Звідки вони приходять, нагадаю, ви розумієте, з альткоїнів.

btc usdt прогноз, 16-08-2023

Альткоїн-Біткоїн сезон BTC-ALT За даними цього індикатору, вчора був якийсь, ну, гадаю, збій в цьому індикаторі, тобто зараз все стало на свої місця, і де біткоїн сезон, червона стрілка зверху, синя альткоїн знизу, продовжується біткоїн сезон.

Підсумок прогнозу курсу на сьогодні

Сьогодні я так само прогнозую невелике зростання. Якщо відео сподобалось, поставте лайк, підпишіться на мої нові відео, щодня по будням виходить, ви бачите, поділіться з друзями, не так багато регулярно україномовного контенту. І на завершення, як завжди, наш з вами головний прогноз: Російська Федерація буде знищена, Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі.

Цей текст відображає основні ідеї та висновки, висловлені автором відео. Зверніть увагу, що цей текст є лише переказом відео і не є фінансовою рекомендацією. Всі рішення щодо інвестування слід приймати самостійно.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Бичачі погляди:
Деякі трейдери очікують, що біткоїн досягне $39 тис. цього літа, посилаючись на нещодавні бичачі новини і висхідний паралельний канал на денному графіку.
Було виявлено патерн спадного розширюваного клину, і очікується, що після пробиття верхньої лінії цього патерну біткоїн зросте принаймні до зони опору $30 480-$30 360.
Інші аналітики прогнозують зростання до $34 000, коли біткоїн торгуватиметься біля 1D MA50, і потенційний прорив лінії опору для продовження зростання до рівнів $30 750 або навіть $31 500.

Ведмежий погляд:

Існують попередження про можливе величезне падіння до $21 тис. пізніше цього року, причому незаповнений CME GAP на рівні $21 110 діє як магніт.
Деякі аналітики припускають, що для будь-якого іншого величезного падіння потрібна більша корекція в бік зниження, а перед зростанням очікується падіння до області підтримки.
Загальні настрої:
Загальні настрої виглядають нейтральними, присутні як бичачі, так і ведмежі погляди. Є очікування висхідного руху, але також є застереження щодо потенційних корекцій і значного падіння пізніше в цьому році.

  • Ключові рівні підтримки та опору:
  • Основні рівні підтримки: $29 480, $29 850, $30 000
  • Основні рівні опору: $ 30 360, $ 30 480, $ 30 750, $ 31 500, $ 34 000, $ 39 000

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

2FA

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x