btc usdt прогноз, 24-08-2023

btc usdt прогноз

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: btc usdt прогноз, 24-082023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

З днем незалежності!

Слава Україні!


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


btc usdt прогноз

Перевірка минулого прогнозу

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Вчорашній мій прогноз був вдалим. Я припускав, що можливо вже буде розвернення, тобто завершення цієї консолідації та рух наверх.

btc usdt прогноз, 24-08-2023

Тижневий таймфрейм

На тижневому графіку може розпочнеться процес розвернення. Індикатор Stochastic показує синю лінію, яка напрямлена вгору, це перший сигнал.

Денний таймфрейм

Денний графік вказує на можливий початок розвернення наверх. Індикатор OsmA показує зелену точку, а зелена свічка напрямлена вгору.

btc usdt прогноз, 24-08-2023

Настрої покупців\продавців

На ринку спостерігається рівновага. Продавці намагалися знизити ціну, але покупці утримали її.

Домінація BTC-USDT

Зростання біткоїна привело до невеликого зниження його домінації. Активи вийшли з біткоїна та USDT, можливо, в альткоїни.

btc usdt прогноз, 24-08-2023

Альткоїн-Біткоїн сезон BTC-ALT

Ми зараз перебуваємо в “біткоїн сезоні”, що вказує на домінування біткоїна на ринку.

Підсумок прогнозу курсу на сьогодні

Я продовжую прогнозувати збільшення курсу біткоїна. Технічний аналіз підтверджує можливість розвороту в найближчий час. Залишайтеся з нами, і до нових зустрічей!


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI на тиждень

Модель 1,2,3,4 кроків біткоїна: Деякі аналітики прогнозують бичачий тренд для біткоїна на основі моделі 1,2,3,4 кроків. Вони встановили цільову позначку в $35 000 на серпень 2023 року і $38 000 на листопад 2023 року. Вони вважають, що біткойн зараз перебуває у фазі відновлення після ведмежого ринку, а повноцінний бичачий ринок очікується у 2024 році.

Біткойн – найбільша пастка для биків в історії: Деякі трейдери попереджають про потенційну “бичачу пастку”. Вони очікують ведмежого тренду з можливим падінням до 15k або 10k. Вони вважають, що поточної накачки варто остерігатися, і що існує ймовірність сильного ведмежого тренду вище 30k. Більше інформації

Біткоїн знову падає від зони опору: Деякі аналітики очікують, що біткоїн знову впаде від поточної зони опору.

🔴 Біткоін

BITCOIN що далі: Виходячи з графіка, деякі трейдери вважають, що ціна знаходиться в зоні діапазону і є ймовірність прориву паралельного каналу в бік зниження. Вони очікують побачити ціни в районі 23k і 25k.

BTC може пробити рівень підтримки і знизитися до 26000: Деякі трейдери вважають, що біткоін може пробити поточний рівень підтримки і знизитися до 26000. Більше інформації

Зростання ціни біткоїна та позитивні індикатори: Біткоїн продемонстрував нещодавнє зростання ціни, і деякі аналітики вважають, що для того, щоб ця висхідна траєкторія продовжилася, поточний тиск покупців повинен подолати рівень опору на рівні $27 000.

Зверніть увагу, що ринкові настрої щодо біткоїна досить неоднозначні. Завжди проводьте власні дослідження і враховуйте свою фінансову ситуацію, перш ніж приймати торгові рішення.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

2FA

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x