Аналітика курсу криптовалют від @morecryptoonline, 04-06-2023

Аналітика курсу криптовалют від @morecryptoonline – YouTube каналу, 04-06-2023. Це відео, хоч воно і англійською, я ставлю на свій блог з перекладом тексту українською для того, щоб показати вам більше якісного контенту.

Аналітика курсу криптовалют від @morecryptoonline

Текст відео українською

На основі відео “Bitcoin BTC Price News Today – Technical Analysis and Elliott Wave Analysis and Price Prediction!” з каналу “More Crypto Online”, я хочу поділитися з вами деякими прогнозами щодо криптовалютного ринку.

Сьогодні ми спостерігаємо невелике зниження ціни на біткоїн через певний тиск продажу. Однак, загалом, ми все ще знаходимося в булловому сценарії. Це означає, що, незважаючи на корекцію, ми очікуємо подальше зростання ціни.

Важливо зазначити, що ціна може використовувати весь жовтий діапазон для максимізації, якщо це потрібно, і все це все ще буде прийнятно в рамках корекції хвилі 2. Однак я не обов’язково очікую, що ціна знизиться до 22k.

З точки зору торгівлі, важливо не переторговувати, зменшити розміри позицій, можливо, розширити стопи трохи, оскільки інакше люди можуть опинитися в складній ситуації. Є тенденція до перевантаження, до надмірного позиціонування, до спроби вловити кожну окрему хвилю, особливо коли це нудно. Тому люди торгують з нудьги, замість того щоб чекати на високоякісні налаштування.

Якщо ми дивимося на цю структуру, короткостроковий ведмежий рахунок все ще вказує на те, що це структура WX Y. Ми, ймовірно, знаходимося в хвилі Y і в хвилі Y ми розробили хвилю a, хвилю b і, ймовірно, зараз перебуваємо в хвилі C.

Аналітика курсу криптовалют від @morecryptoonline

Загалом, криптовалютний ринок – це ринок з високим ризиком. Ніколи не інвестуйте те, що не готові втратити, і завжди формуйте кілька альтернативних точок зору. Торгові рішення приймаються вами самостійно. Будьте обережні і вдалих вам угод!

Важливо пам’ятати, що в корекції, як ця, якісний аспект Еліотової хвилі стає більш важливим, більш інтерпретативним, тоді як в імпульсі речі досить ясні. Тому, якщо ми дивимося на цю структуру, короткостроковий ведмежий рахунок все ще вказує на те, що це структура WX Y. Ми, ймовірно, знаходимося в хвилі Y і в хвилі Y ми розробили хвилю a, хвилю b і, ймовірно, зараз перебуваємо в хвилі C.

В цілому, ми очікуємо, що ціна біткоїна знизиться до підтримки в області 25.3k, але це може змінитися в залежності від того, як розвиватимуться ринкові умови. Завжди важливо бути готовим до змін і бути гнучким у своїх торгових стратегіях.


Ви можете дивитись відео тут, і звісно перейти в YouTube.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x