Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-04-08-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-04-082023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Вітаю вас на нашому сайті, присвяченому криптовалютам, який успішно працює з 2016 року. Мене звати Віктор, і це відео НЕ для фінансової консультації, всі рішення по інвестиціями, робіть свої власні, бажаю вам доброго крипто інвестицій, прогноз ціни біткоїна на сьогодні, 4 серпня 2023 року.

Мій прогноз на вчора знову виявився успішним, я бачив невеликий ріст, а сьогодні я бачу спад та продовження флейтової ситуації. Тижневий графік не змінився, і ще на два тижні, і я бачу тут спад, але дуже маленький. Індикатор RSI показує дивергенцію в червоній зоні та має спадний напрямок на тлі дуже малих обсягів великих угод. Я не бачу жодних змін, але на пару тижнів більше, я бачу тут червоні свічки на тижневому графіку.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-04-08-2023

І на денному графіку обидва індикатори зустрілися, оскільки вони мають спадний напрямок, тому я поставив цю червону стрілку вниз на сьогодні, але взагалі тут все ще повинен бути сильний ріст, який зазвичай відбувається після цих синіх стрілок того ж індикатора Stochastic. Ми входимо в вихідні, на мою думку, в рівній позиції, великої зміни курсу біткоїна в суботу неділю, я не бачу. Ну, у мене таке відчуття поки що бізнес-активність почнеться через місяць, принаймні всі індикатори перебувають в режимі продажу. І у відсотку, 12 людей продають біткоїн, 10 спостерігають з боку, і лише 4 купують біткоїн.

біткоїн

Ну, що відбувається між біткоїном та альткойном, ви можете побачити самі. Синя лінія альткойна може перетнутися з червоною лінією біткоїна вже завтра післязавтра, якщо нічого не знайдеться, тобто альткойн знову став незрозумілим для інвесторів, трейдерів та людей почали знову приділяти більше уваги біткоїну. І якщо ці лінії перетнуться, червона піде вище синьої, ми побачимо за цим індикатором, що знову почався сезон біткоїна.

Це ще один індикатор на щоденному графіку на основі математичних розрахунків індикаторів зони недокупленості мав напрямок вгору, і з цього мало бути зростання, яке я очікував, але його не було, і цей індикатор вже повернувся, це все ще можливо, що буде невелике зниження, але ситуація більше рівна, тому в прогнозі на вчора замість стрілки вгору та вниз ви бачили пальму, відпочинок в курсі біткоїна.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-04-08-2023

коментарі

Я думаю, що протягом вихідних не буде змін. Якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, підпишіться, поділіться, напишіть, що ви думаєте, можливо, ви бачите ситуацію по-іншому, і є якісь критерії, яких я не бачу, це можливо, ви бачите, що незабаром буде рух вгору або вниз, напишіть – коментарі відкриті на блогах та форумах, а також на відео, але, звичайно, є фільтри спаму.

І на завершення, як завжди, мій з вами, головний прогноз – російська федерація буде знищена, Україна буде процвітати в європейській сім’ї. Вчора були дуже хороші новини – наші морські безпілотники були в Новоросійську. І це їх основна військово-морська база, куди вони втікають з Криму. Вони думали, що в Новоросійську спокійно, а вже там неспокійно, повага нашим морякам. І ми не забуваємо донатити на Збройні сили України, з вами був Віктор, до зустрічі.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними.

1

Один з аналітиків припускає, що біткоїн досягне 39 000 доларів цього літа, але пізніше цього року очікується величезне падіння до 21 000 доларів. Аналіз вказує на те, що біткоїн знаходиться всередині висхідного паралельного каналу на денному графіку і тричі торкнувся лінії тренду, що свідчить про потенційний пробій і початок низхідного тренду.

2

Інший аналіз показує, що біткоїн рухається в зоні підтримки $29 850-$29 480 і встиг сформувати патерн “Спадний розширювальний клин” в зоні підтримки. Аналіз очікує, що після пробиття верхньої лінії падаючого розширюваного клину біткоїн підніметься принаймні до зони опору $30 480-$30 360.

3

Третій аналіз припускає, що біткоїн консолідується вже майже місяць, а до 1D MA50 залишилося всього 1000 пунктів. Аналіз очікує, що біткоїн підніметься до $34 000.

Однак, ще один аналіз припускає, що біткоїну потрібна більша корекція в бік зниження перед будь-яким іншим великим стрибком. Аналіз припускає, що для будь-якого іншого значного підйому потрібна ще більша корекція в бік зниження.

Ось ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізом:

  • Ключові рівні підтримки: $21 000, $29 480, $29 850
  • Ключові рівні опору: $30 360, $30 480, $34 000, $39 000
  • 📈 Загальний настрій здається нейтральним, присутні як бичачі, так і ведмежі настрої.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x