Як отримати Ваучер на повернення комісій від Бінанс (Binance) до $200

Інформація статті для тих, хто бажає почати займатись трейдингом, і ще не має верифікованного акаунту на біржі Бінанс (Binance), або торгує на другій біржі – та хоче спробувати цю. Перед інформацією як отримати Ваучер на повернення комісій – Ви повинні знати, що можете зробити вибір (можна вибрати ТІЛЬКИ один варіант реєстрації):

  1. Реєстрація нового акаунту в Binance за цим посиланням. яке дає пожиттєво повернення комісії в 10%;
  2. Реєстрація нового акаунту в Binance за цим посиланням. яке дає Ваучер, який дасть можливість одноразове повернення комісій до $200. (Увага! Ваучер можна отримати до 2023-08-27). Перед реєстрацією можете почитати статтю на блозі Бінанс: Як отримати до 1000 USDT у вигляді ваучера на повернення комісії за торгівлю за допомогою спрощеної реферальної програми.

А отримати Ваучер потрібно зробити ці 3 кроки:

  1. Зареєструвати ваш новий акаунт Бінанс (Binance) за цим посиланням;
  2. внести від 50 $ (інструкція нижче);
  3. пройти верифікацію (інструкція нижче);

Тепер можна почати торгувати, і ви отримайте Ваучер на повернення комісій до $200.


Ваучер на повернення комісій

Цей варіант для тих, хто планує почати активно торгувати, і зможе якийсь час не платити біржі торгову комісію. Хочу пояснити: ці гроші вам не дають, їх у вас не беруть за комісію за вашу торгівлю в Binance.

Реферали мають здійснити депозити на загальну суму понад 50 $ протягом 14 днів після реєстрації. Як запрошуючий, так і запрошений учасники отримають ваучер на повернення комісії за торгівлю. Щоб отримати персоналізовану винагороду у вигляді ваучера на повернення комісії за торгівлю, реферали мають завершити реєстрацію, щойно запрошуючий відкриє винагороду протягом періоду проведення кампанії.

Погодьтесь, 200 доларів це дуже добре для старту, бо новий аккаунт ще немає знижок на комісію, бо потрібно зробити певний обсяг торгів, а ці 200 $ зможуть дати вам поторгувати деякий час щоб перейти на новий рівень, де комісія меньше.

Гадаю ви розумієте, що цей варіант тільки для нових акаунтів Binance, якщо у вас є акаунт без верифікації (Ідентифікація особистості – просто треба показати паспорт та місце проживання) – ви можете відкрити новий за моїм посиланням, і вже на ньому пройти верифікацію, тоді ви отримаєте Ваучер на повернення комісій за торгівлю на суму до 200 $.

Чому до 200 $? Це залежить від ваших обсягів торгівлі, наторгуєте комісії на 35 $ – отримаєте повернення на 35 $, наторгуєте комісії на 95 $ – отримаєте повернення на 95 $.

Як внести гроші на біржу Бінанс

р2р – найпростіший варіант, який означає від людини до людини. Ви просто заходите в розділ, приймаєте правила, та шукаєте свій варіант: приват24, монобанк, ощадбанк та багато других варіантів. Покрокова інструкція Як купити криптовалюту на вебсайті Binance P2P.

Верифікація

Верифікація – (Ідентифікація особистості) – просто треба показати паспорт та місце проживання. Це також важливо для р2р, наприклад, коли людина показує ці данні – до неї є довіра; погодьтесь, ви самі б не хотіли обмінювати криптовалюту на гривну у людини, яка не пройшла Ідентифікацію особистості, тим більше цей процес обов’язковий для всіх фінансових сервісів. Покрокова інструкція як пройти Верифікацію за цим посиланням.

Група з управління ризиками проведе аналіз усіх рефералів. Якщо реферал із будь-якої причини не відповідатиме нашій політиці безпеки, він не враховуватиметься у цій кампанії. Наприклад, акаунти, створені з одного пристрою, що й наявний акаунт, не розглядатимуться.

Протягом періоду промоакції кожен користувач може відкрити ваучер лише один раз, щоб отримати персоналізовану суму, яку зможе використати.


Не пропустіть свій шанс отримати до 200 USDT!

Як отримати Ваучер на повернення комісій від Бінанс (Binance) до $200

Просто зареєструйтесь та здійсніть депозит від 50$. Ви отримаєте повернення комісій за торгівлю на Binance до 200$. Поспішайте, пропозиція діє до 27 серпня 2023 року!

Реєстрація нового акаунту в Binance за цим посиланням. яке дає Ваучер, який дасть можливість одноразове повернення комісій до $200. (Увага! Ваучер можна отримати до 2023-08-27).

5 6 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x