Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-12-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Аналітика курсу bitcoin на тиждень, 12-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Відео

Якщо вам сподобалося моє відео – лайкніть та поділіться, дякую! З повагою, Віктор


Аналітика курсу bitcoin на тиждень

Вітаю вас на сайті “Прогноз курсу”, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор, і сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками про курс біткоїна на сьогодні, 12 червня 2023 року.

Більшість моїх прогнозів виявилися успішними, і на завтра я прогнозую зростання курсу. Я хочу звернути більше уваги на тижневий графік, де кожна свічка відображає тиждень. Ми розглянемо глобальну картину і детальніше розглянемо цей індикатор горизонтальних обсягів.

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-12-06-2023

Він показує, що на початку 2022 року, коли відбувся цей спад, курс вже ввійшов в зону максимальної активності, це курс 25 і нижня фаза цієї зони, курс 17-18, і він знаходиться в цій зоні з літа минулого року. Тоді почався ріст, але курс з 20 приблизно пішов до 30 і далі за індикатором. Це як повинен йти курс акцій для консолідації, тобто для зниження.

Я вважаю, що нижня межа цього спаду, на мою думку, саме три фази цієї зони максимальної активності, перша – 24, друга максимальна зона – 20 і нижня фаза цього коридору – 18. Тому напрямок індикатора сплив вниз і він йде до цієї зони.

BTC-USDT-05-06-2023

Я хочу звернути вашу увагу на публікацію Кіберполіції України “Шахраї, до побачення”. Ви можете просто перейти по посиланню і прочитати про важливі правила безпеки платежів для нас, хто зацікавлений в прогнозуванні курсу криптовалют, онлайн-платежі просто використовуються більшістю.

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-12-06-2023

Якщо ви зацікавлені в більш детальній аналітиці, перейдіть на блог “Прогноз курсу” в категорію “Біткоїн”. Там, окрім моєї аналітики, ви знайдете думки експертів, трейдерів, інвесторів.

На денному графіку все просто, я бачу, що за тим же індикатором курс вже ввійшов в зону перекупленості, він затримається тут на деякий час і повернеться, він піде вгору, але це не глобальне обернення, на мою думку, це буде щось подібне до цього часу і десь тут курс буде коливатися, тобто на цьому тижні я бачу консолідацію і можливо обернення до верху в цій мініфазі, що курс може йти від 25х26 в настрої покупців продавців, які зараз не на користь біткоїна.

Домінація BTC, USDT, ALT

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-12-06-2023

Завтра, як зазвичай, ми перевіримо моє припущення. Напишіть свої думки, якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться, підпишіться. На завершення, як завжди, моє основне передбачення: російська федерація буде знищена, а Україна розквітне в європейській родині. До зустрічі.


Аналітика курсу bitcoin – OpenAI

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступному тижні, схоже, будуть ведмежими.

Один з трейдерів припускає, що величезний ведмежий прапор на денних/тижневих графіках ламається, вказуючи на потенційне падіння до $15 000. Вони також згадують, що біткоїн залишається слабким порівняно з золотом або фондовими індексами. Інший аналіз припускає, що біткойн зараз завершує хвильову структуру в низхідному каналі і, як очікується, повернеться до вершини каналу, перш ніж атакувати важку зону підтримки в районі $25 280-$24 410.

Однак, той же трейдер в іншому аналізі очікує, що біткоїн буде пробивати зони опору одну за одною і досягне вершини низхідного каналу після завершення зигзагоподібної корекції біля важкої зони підтримки.

Нижче наведені ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізами:

  • Ключові рівні підтримки: $15 000, $24 410 – $25 280
  • Ключові рівні опору: Різні, в залежності від пробиття зон опору.

📉 Загальний настрій на наступний тиждень здається ведмежим.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x