btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-07-08-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-07-082023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Дякую, що завітали на наш сайт про криптовалюту, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор, і це відео НЕ для фінансових рекомендацій. Приймайте свої власні рішення. Бажаю вам успішних криптоінвестицій. Прогноз курсу біткоїна на сьогодні, 7 серпня 23 року.

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-07-08-2023

Минулий тиждень пройшов досить рівно, спокійно, тихо. Сьогодні я прогнозую зростання. Я пояснюю, як зазвичай, спершу на тижневому часовому проміжку. Тут індикатор RSI divergence, хоча і в червоній зоні, почав розгортатися вгору. Тобто, можливо, ця фігура спрацює, і курс почне повертатися, можливо, наступного тижня. Обсяги та торги продовжують зменшуватися, інтересу дуже мало, тому я не бачу різких змін курсу. Тобто, на цьому тижні я бачу, можливо, зелену свічку, але маленьку, як наступну. Кінець цієї фази спаду, на мою думку, буде наступного тижня.

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-07-08-2023

біткоїн

За індикатором, він зустрічається на щоденному графіку, я бачу зростання курсу, щоб дві лінії, синя та помаранчева, йшли та мали напрямок вгору в зону перекупленості. Тому, можливо, ця синя стрілка вгору нарешті спрацює, і ми побачимо зростання курсу біткоїна.

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-07-08-2023

Дуже потужна перша лінія, яку біткоїн, на мою думку, прорвав. 29,500 – перший рівень, після прориву якого курс може піти вище. Нагадаю вам, тут це видно. Чому я ставлю на зростання курсу сьогодні, подивимося, що думають аналітики. Перша ідея та друга – довгострокові, тобто люди бачать зростання, і ці ідеї мають підтримку, тобто лайки 500-600. Це означає, що цю ідею підтримують 500-600 людей.

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-07-08-2023

Всі технічні індикатори та ковзні прискорювачі перебувають в режимі продажу біткоїна. У відсотках біткоїн 12 людей продають, 8 спостерігають збоку, і лише шестеро купують біткоїн, це в щоденному розумінні, на тижневому часовому проміжку біткоїн також купують, як і в місячному. 4 години нейтральні.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-07-08-2023

Залишається в нейтральній позиції, домінує USDT в нейтральному і навіть почав трохи зменшуватися, тобто, але цей процес слабкий, тут нічого не змінилося, але змінилося те, що я говорив, червоні та сині лінії перетнулися, і почався сезон біткоїна. Сезон альткоїна був в негативному форматі, тобто біткоїн просто слабше падав, ніж альткоїн, і все, але якщо це був сезон альткоїна, то ні, він був на спаді. І за кілька днів ситуація змінилася, і тепер червона лінія біткоїна знову вище синьої лінії альткоїна, за даними цього індикатора. Звичайно, зараз це сезон біткоїна, я думаю.

І нарешті, головний прогноз, російська федерація буде знищена, Україна процвітатиме в європейській сім’ї, не забуваємо робити донат на Збройні сили України.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними.

Один з аналітиків припускає, що біткоїн досягне 39 тис. доларів цього літа, але також попереджає про можливе падіння до 21 тис. доларів пізніше цього року. Трейдер бачить біткоїн всередині висхідного паралельного каналу на денному графіку і очікує, що ця лінія тренду буде пробита в цьому році і почнеться спадний тренд.

$30 480

Інший аналіз вказує на те, що біткойн рухається в зоні підтримки $29 850-$29 480 і встиг сформувати патерн “Спадний розширюючийся клин” в зоні підтримки. Трейдер очікує, що після пробиття верхньої лінії моделі “Спадний розширюється клин” біткойн підніметься як мінімум до зони опору $30 480-$30 360.

Третій аналіз показує, що біткоїн консолідується вже майже цілий місяць, а до 1D MA50 залишилося всього 1000 пунктів. Трейдер очікує, що біткоїн підніметься до $34 000.

Однак ще один аналіз показує, що біткоїн скоректується в бік зниження перед будь-яким іншим великим стрибком. Трейдер вважає, що для будь-якого іншого значного підйому потрібна ще більша корекція в бік зниження.

$30 480

Нарешті, трейдер припускає, що біткоїн може пробити лінію опору і продовжити зростання, встановивши ціль на рівні $30 750, а можливою другою ціллю є рівень опору в $31 500.

Нижче наведені ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізом:

  • Ключові рівні підтримки: $21 000, $29 480, $29 850
  • Ключові рівні опору: $30 360, $30 480, $30 750, $31 500, $34 000, $39 000
  • 📈 Загальні настрої виглядають нейтральними, присутні як бичачі, так і ведмежі настрої.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

2FA

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x