Прогноз курсу altcoin: Axie на Жовтень 2023 #AXS-USDT 💛💙

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут моє відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу altcoin: Axie на Жовтень 2023 #AXS-USDT 💛💙 українською, за допомогою сервісу TradingView. Читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube

якщо відео корисно – тисніть 👍


Прогноз курсу altcoin

Axie на Жовтень 2023 #AXS-USDT

Місячний таймфрейм

На місячному таймфреймі для ігрового токена AXS (Axie) на жовтень 2023 року, на жаль, немає видимих ознак позитивних змін. Курс знаходиться у нижній точці, і наразі нічого цікавого тут не спостерігається.

Прогноз курсу altcoin: Axie на Жовтень 2023 #AXS-USDT 💛💙

Тижневий таймфрейм

На тижневому таймфреймі ситуація виглядає більш обнадійливо. Індикатор дивергенції показує початок бичачого тренду, що може свідчити про розвернення і початок руху вгору. Перша цільова зона для курсу – це зона максимальної активності з моменту останнього максимуму ціни. Потім, з огляду на потужне зростання в минулому, можна очікувати продовження росту.

Прогноз курсу altcoin: Axie на Жовтень 2023 #AXS-USDT 💛💙

Денний таймфрейм

На денному графіку можна більш детально проаналізувати поточну ситуацію. Індикатори показують, що зростання може продовжитися. Ковзні середні вже розвернулися і мають напрямок вгору, що підтверджує загальний позитивний настрій на ринку.

Прогноз курсу altcoin: Axie на Жовтень 2023 #AXS-USDT 💛💙

Настрої покупців\продавців

Загальні настрої на ринку позитивні. Осцилятори знаходяться в зоні перекупленості, що може свідчити про сильний інтерес з боку покупців.

Альткоїн-Біткоїн сезон

Щодо відносини AXS до біткоіна, аналітики вважають, що все йде за планом, і можна очікувати продовження зростання. Індикатор CCI на тижневому графіку тільки розпочав рух вгору, що може свідчити про подальше зміцнення позицій AXS відносно біткоіна.

Підсумок прогнозу курсу на місяць

Підсумовуючи, можна сказати, що, незважаючи на непоказний стан на місячному таймфреймі, на більш коротких періодах часу (тижневий і денний) існують позитивні сигнали, які можуть свідчити про початок нового зростаючого тренду для AXS. Важливо уважно стежити за ринком і бути готовим до можливих змін.


індикатор Настроїв покупців та продавців AXS


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x