Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-20-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео на блозі, YouTube та TikTok та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-20-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Вітаю на криптосайті, що працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео може бути корисним для початківців в крипті, інвесторів або трейдерів, але не розглядайте його як фінансову рекомендацію, приймайте всі рішення самостійно, бажаю вам успішних інвестицій.

Швидкий прогноз курсу біткоїна на сьогодні, 20 червня 2023 року. Вчора мій прогноз виявився невдалим. Я думав, що вже буде реверс, але курс все ще йшов вгору. Сьогодні я також думаю, що буде зниження курсу. На це також вказує індикатор Stochastic.

Настрої покупців та продавців

Ви можете побачити аналогії з останнім разом, було майже те ж саме, тому я думаю, що можливо, сьогодні буде реверс вниз. Можливо, він буде тут ще день або два. Останній раз все було просто потужним зростанням і відразу пішло вниз в курсі, хоча напрямок індикатора як цей потік вгору, все ж, я думаю, що вже буде реверс.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-20-06-2023

Що відбувається з домінуванням, все логічно, верхня графа курсу збільшується, домінування пропорційно збільшується, а домінування USD пропорційно зменшується, тобто USDT стабільно перетікає в біткоїн, і триває сезон біткоїна. Альткойни ще не цікаві інвесторам. Завтра вранці, як завжди, ми перевіримо моє припущення. Напишіть свої думки, якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться та підпишіться.

Домінація BTC, USDT, ALT

Але технічні індикатори вказують на подальше зсув у бік сильної покупки біткоїна, і загальний технічний індикатор в відсоткових термінах показує, що лише три людини продають біткоїн, 10 спостерігають збоку, а 13 купують.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-20-06-2023

На завершення, як завжди, мій основний прогноз – російська федерація буде знищена, а Україна розквітне в європейській родині. З вами був Віктор, до зустрічі.


YouTube


TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-20-06-2023, біткоїн, відео українською (~3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Відео


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 5 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x