Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-21-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео на блозі, YouTube та TikTok та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-21-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Вітаю вас на моєму криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео може бути корисним для початківців у сфері криптовалют, інвесторів або трейдерів. Але не розглядайте його як фінансову рекомендацію, приймайте всі рішення самостійно. Бажаю вам успішних інвестицій.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-21-06-2023

Настрої покупців та продавців

Прогноз курсу біткоїна на сьогодні, 21 червня 23-го року. Мій вчорашній прогноз також не виявився успішним. Я вже бачив поворот, але курс вчора досить потужно пішов вгору. Що, на мою думку, може бути далі я пояснюю на графіку. Я бачив рух в цьому коридорі і приблизно таку структуру, але біткоїн вчора і сьогодні продовжує йти вгору і перетнув, на мою думку, важливі лінії.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-21-06-2023

Як ви можете бачити, вчора все ще виглядало так, ніби рух йде вгору, а сьогодні, дивіться, синя лінія вже почала повертатися. Подібна ситуація була також і в минулій фазі, курс увійшов в зону і перекуплено за даними індикатора Stochastic, і було багато таких зон. І коли курс навіть увійшов у цей коридор, була така ж ситуація, після чого він коливався тут, була невелика корекція і все ж сильний ріст, тому я бачу корекцію принаймні від вершини цього діапазону і рух вниз за стандартом діапазону вгору за цим індикатором.

Домінація BTC, USDT, ALT

Зміна курсу обміну продовжує призводити до зміни домінування вгору, тобто домінування біткоїна зростає ще сильніше, домінування USD знижується, все в рамках нашого розуміння цього, USDT перетікає в біткоїн і продовжується потужний сезон біткоїна, альткоїни почали його трохи слідувати, але вони не можуть його догнати. Біткоїн віддаляється і йде в потужний сезон біткоїна, привертаючи увагу інвесторів та трейдерів.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-21-06-2023

Я завершую це відео з прогнозом, що російська федерація буде знищена, Україна буде процвітати в європейській сім’ї.

Якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться ним і підпишіться на канал. Завтра ми перевіримо моє припущення. Напишіть свої думки в коментарях. До зустрічі незабаром, Віктор.


YouTube


TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-21-06-2023, біткоїн, відео українською (~3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Відео


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x