Прогноз курсу біткоїн, 03-06-2024

Вітаю, мене звати Віктор, тут збірна інформація на тему: Прогноз курсу біткоїн, 03-06-2024


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу біткоїн

Фундаментальний аналіз та новини біткоїн (BTC)

Вітаю! Мене звати Віктор, і сьогодні я поділюся з вами фундаментальним аналізом та новинами щодо біткоїну (BTC). Біткоїн залишається найпопулярнішою криптовалютою у світі, і його рухи значною мірою впливають на весь крипторинок. Сьогодні, 3 червня 2024 року, ми розглянемо його поточний стан та прогнози.

Біткоїн продовжує коливатися в межах висхідного коридору. Після досягнення максимумів і консолідації, зараз ми бачимо накопичення активів та підготовку до нової фази зростання. Важливо зазначити, що літо 2024 року може стати періодом підготовки до більш потужного зростання восени та взимку. Очікується, що курс біткоїну може досягти нових максимумів на рівні 80 тисяч доларів, а потім навіть перевищити 100 тисяч доларів на початку 2025 року.

Технічна аналітика біткоїн (BTC)

Місячний Таймфрейм

Прогноз курсу біткоїн, 03-06-2024

На місячному графіку кожна свічка представляє один місяць. Ми бачимо, що курс біткоїну проходить через фази консолідації та зростання. Після досягнення максимумів і зниження до середньої зони, зараз курс готується до нової фази зростання. Очікується, що найближчі два-три місяці будуть фазою накопичення, після чого почнеться зростання до нових максимумів восени.

Тижневий Таймфрейм

Прогноз курсу біткоїн, 03-06-2024

На тижневому графіку кожна свічка представляє один тиждень. Тут ми бачимо три основні фази бичачого ринку: перша фаза – слабке зростання, друга – потужне зростання до 70 тисяч доларів, і зараз третя фаза, яка може привести курс до 85 тисяч доларів в середині літа. Після цього очікується консолідація перед новим зростанням.

Денний Таймфрейм

Прогноз курсу біткоїн, 03-06-2024

На денному графіку кожна свічка представляє один день. Ми бачимо, що біткоїн вийшов з вузької конструкції і продовжує рух в межах коридору 72-65 тисяч доларів. Якщо індикатори продовжать показувати позитивні сигнали, ми можемо побачити зростання до 85 тисяч доларів найближчим часом.

Прогноз біткоїн, BTC (Bitcoin)

Біткоїн залишається стабільним активом з великим потенціалом для зростання. Очікується, що в найближчі місяці курс буде коливатися в межах накопичення, а вже восени та взимку ми побачимо значне зростання до нових максимумів. Індикатори показують, що найближчим часом можливе зростання до 85 тисяч доларів, а потім і до 100 тисяч доларів на початку 2025 року.

Підсумок

Біткоїн продовжує демонструвати сильний бичачий тренд, що підтримується як фундаментальними, так і технічними факторами. Очікується, що літо буде періодом накопичення, після чого почнеться нова фаза зростання восени та взимку. Інвесторам варто звернути увагу на ключові рівні підтримки та опору, використовувати стратегії купівлі на відкатах та максимально використовувати потенціал біткоїну.

Дякую за вашу увагу! Якщо вам сподобалось це відео, ставте лайк, діліться з друзями та підписуйтесь на мій канал CryptoViktor для отримання свіжих прогнозів та аналітики криптовалют українською. Напишіть свої думки у коментарях, це допоможе іншим глядачам приймати обґрунтовані інвестиційні рішення. До нових зустрічей!


YouTube


індикатор Настроїв покупців та продавців


🤔🛑 Будь ласка, зверніть увагу, що це лише прогнози, засновані на технічному аналізі, і фактичний рух може відрізнятися. Завжди рекомендується проводити власні дослідження і ретельно зважувати свою фінансову ситуацію, перш ніж приймати будь-які торгові рішення.


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x