Комісія з цінних паперів і бірж США не очікує нової хвилі криптовалютних ETF

Останнім часом криптовалютні ETF (Exchange-Traded Funds) стали однією з найбільш обговорюваних тем в інвестиційній спільноті. Інвестори чекають можливості інвестувати в криптовалюти через традиційні фонди, а регулятори прагнуть розробити правила для таких інструментів. Нещодавно стало відомо, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) не очікує нової хвилі криптовалютних ETF – 2024.

Теза 1: Очікування інвесторів

Багато інвесторів з нетерпінням очікують появи криптовалютних ETF, оскільки це може надати їм доступ до криптовалют без необхідності купівлі та зберігання цифрових активів. ETF пропонують переваги, такі як ліквідність, диверсифікація і простота торгівлі на біржі. Однак SEC не поспішає затвердити такі інструменти.

Теза 2: Побоювання регуляторів

SEC висловлює побоювання з приводу безпеки та регулювання криптовалютних ринків. У минулому були випадки шахрайства і маніпуляцій на ринку криптовалют, що викликає занепокоєння у регуляторів. Вони прагнуть розробити суворі правила і норми для криптовалютних ETF, щоб захистити інтереси інвесторів і забезпечити стабільність ринку.

Теза 3: Очікувані дії SEC

У найближчому майбутньому SEC не планує затверджувати нові криптовалютні ETF. Регулятори хочуть провести додаткові дослідження та оцінити ризики, пов’язані з такими інструментами, перш ніж ухвалювати рішення. Це може зайняти значний час, і інвестори повинні бути готові до того, що криптовалютні ETF не з’являться на ринку найближчим часом.

Підсумок

Комісія з цінних паперів і бірж США не очікує нової хвилі криптовалютних ETF у найближчому майбутньому. SEC висловлює побоювання з приводу безпеки та регулювання криптовалютних ринків. Регулятори планують провести додаткові дослідження та оцінити ризики, пов’язані з такими інструментами, перш ніж розглядати можливість затвердження криптовалютних ETF. Інвестори мають бути готові до того, що доступ до криптовалют через традиційні фонди може зайняти значний час (стаття створена за матеріалами Analysis — US SEC expected to drag its feet on new wave of crypto ETFs).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x