Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-28-07-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-28-072023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Вітаю вас на нашому криптовалютному сайті, який успішно працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео не є фінансовою рекомендацією, і всі рішення по криптоінвестиціям ви приймаєте самостійно. Бажаю вам вдалих криптоінвестицій!

Сьогодні, 28 липня 2023 року, ми розглянемо прогноз курсу біткоїна. На жаль, вчорашній прогноз не був вдалим, але, на мою думку, відсоток вдалих прогнозів все ж більший. Сьогодні я прогнозую збільшення курсу.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-28-07-2023

Як завжди, ми починаємо з більш тривалого таймфрейму – тижневого графіку. За даними індикатора RCI 3G Bitcoin, ми знаходимося в зеленій зоні, тобто в зоні зростання. На денному графіку ми переходимо до головних індикаторів і осциляторів. Індикатор на базі CCI показує, що ми в зеленій зоні, після якої спостерігалося довге, але дуже потужне зростання. Зараз курс виходить з цієї зони накопичення, що сигналізує про можливе подальше зростання курсу.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-28-07-2023

Інший важливий індикатор, Stochastic, має напрямок обох ліній вгору, на зростання. Ковзні лінії EMA 200 і 100 днів мають напрямок вгору, EMA 50 днів – горизонтальний, а EMA 21 день – вниз, що може змінитися після зростання курсу. Індикатори сили ринку RSI в червоній зоні, з якої для зростання вони повинні перейти в зелену.

Загалом, настрої на ринку такі: 10% людей продають біткоїн, 8% дивляться збоку, і 8% купують. Це відображається і в зміні курсу біткоїна, зміні домінації біткоїна і зміні домінації USDT – все у флетовому положенні, практично без змін.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-28-07-2023

Якщо ви зацікавлені в альткоїнах, ви можете знайти більше інформації на нашому блозі “Прогноз курсу”. Там ви знайдете не тільки відео, але і текстову інформацію, скріншоти, настрої покупців і продавців конкретних монет.

На завершення, як завжди, наш головний прогноз: російська федерація буде знищена, а Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі!


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Загальні настрої щодо біткоїна сьогодні досить змішані. Деякі трейдери прогнозують бичачий тренд, очікуючи, що біткоїн досягне $39 тис. цього літа, але також застерігають про потенційний обвал до $21 тис. пізніше цього року. Вони вважають, що наразі біткоїн знаходиться всередині висхідного паралельного каналу і має простір для зростання, щоб завершити 5-ту хвилю. Однак інші трейдери очікують падіння біткоїна до $26 700, якщо він втратить підтримку на рівні $30 000. Деякі трейдери також прогнозують, що біткоїн готовий до підйому до $34 000, оскільки він знаходиться поблизу 1D MA50. Проте, існують також думки, що біткоїну потрібна ще корекція в бік зниження перед будь-яким значним підвищенням. Більше інформації

📈 Ключові рівні підтримки та опору для біткоїна сьогодні знаходяться на позначках $30 000 та $34 000 відповідно. Рівень $30 000 розглядається як важливий рівень підтримки, який біткойн повинен утримати, в той час як $34 000 розглядається як потенційна мета для бичачого тренду.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x