Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-31-07-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-31-072023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео – не фінансова рекомендація, всі рішення по крипто інвестиціям приймайте самостійно. Бажаю вам вдалих крипто інвестицій. Прогноз курсу біткоїна на сьогодні, 31 липня 2023 року.

Вихідні пройшли рівно спокійно. На сьогоднішній день я бачу зростання. На більш тривалих таймфреймах не дуже добре видно на тижневому, але на мій погляд, курс дійшов до нижнього місця оцього висхідного тренду, після якого може бути завдання. Якщо ця стратегія має сенс, індикатор RSI в зеленій зоні, тобто в тижневому розумінні курс біткоїн рухається наверх.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-31-07-2023

Stochastic

На денному графіку бачите цю параболу. Вона дуже схожа і пряма так бачите лягає на графік зміни курсу. Індикатор Stochastic, якщо все буде йти по цій параболі, ми будемо бачити зростання, про яке я вже другий тиждень кажу. Фаза накопичення приблизно схожа по тривалості, як і минулого разу, тому гадаю, біткоін набрав вже сил і ти нам на верхню позицію цього коридору 31,4. Синя стрілка індикатора Stochastic також про це сигналізує, що можлива буде зростання.

Ковзні лінії: дві мають напрямок наверх – 50-денна горизонтальна і 20-денна вже не так вниз має напрямок. А ближче вже до горизонтальної, все це повинне змінитись після початку цього зростання. Я так бачу ситуацію. Як ви бачите, пишіть свої думки.

Технічний індикатор застряг

Технічний індикатор застряг у нейтралі. Більш нейтрального положення я вже й не пригадую. Всі три індикатори в нейтралі і сумарний у відсотковому відношенні показує, що вісім людей продають біткоін, 9 дивляться збоку і дивлять купують біткоїн. Ринок застиг в очікуванні.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-31-07-2023

Що діється з домінацією? Невелике зростання курсу біткоїну привело к невеликому також зростанню індексу домінації біткоїну. Домінація USDT залишилась без змін. Зміни є, але вони настільки незначні, що ні на що не впливають. Я так бачу: трошки піднялась зацікавленість до біткоїну, а коли USDT лишилась на місці, це може означати, що домінація біткоїну піднялась, а з альткоіну частина грошей перелилась в біткоін і це ми можемо спостерігати на індикаторі.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-31-07-2023

Бачите напрямок ліній: біткоїн горизонталі, альткоіни продовжують знижатись. Якщо вони перетнуться цього тижня, то ми можемо побачити зміну тренду. І знову будемо бачити біткоін сезон, коли червона стрілка буде вище. Альткоін сезон іде в сірій зоні, коли червона стрілка нижче. Це все, що я хотів вам сказати в цьому відео.

мій новий відео канал

Мені дуже приємно, що ви підписалися на мій новий канал після того, як хакери вкрали мій попередній акаунт декілька місяців тому, де були декілька тисяч підписників. Зараз на цьому новому каналі вже 500 підписників. Я планую публікувати відео в такому ж форматі, бо бачу по коментарям, що вони вам корисні.

На блозі “Прогноз курсу” була цікава стаття для новачків про те, як отримати ваучер. Тут є два варіанти, як зайти на біржу Binance. Кому цікаво, зайдіть, почитайте. Відео є також в розділі про Binance.

І ще на цьому тижні я випустив серію відео про альткоіни, перевіримо ті, які вже є, і можливо декілька нових розглянемо, бо альткоін зима вже завершується і буде до них зацікавленість.

Якщо вам сподобалось відео, будь ласка, поставте лайк, поділіться і підпишіться. І на завершення, як завжди, наш з вами головний прогноз: російську федерацію буде знищено, Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними.

1

Один з аналітиків припускає, що біткоїн досягне 39 000 доларів цього літа, але пізніше цього року очікується величезне падіння до 21 000 доларів. Аналіз вказує на те, що біткоїн знаходиться всередині висхідного паралельного каналу на денному графіку і тричі торкнувся лінії тренду, що свідчить про потенційний пробій і початок низхідного тренду.

2

Інший аналіз показує, що біткоїн рухається в зоні підтримки $29 850-$29 480 і встиг сформувати патерн “Спадний розширювальний клин” в зоні підтримки. Аналіз очікує, що після пробиття верхньої лінії падаючого розширюваного клину біткоїн підніметься принаймні до зони опору $30 480-$30 360.

3

Третій аналіз припускає, що біткоїн консолідується вже майже місяць, а до 1D MA50 залишилося всього 1000 пунктів. Аналіз очікує, що біткоїн підніметься до $34 000.

Однак, ще один аналіз припускає, що біткоїну потрібна більша корекція в бік зниження перед будь-яким іншим великим стрибком. Аналіз припускає, що для будь-якого іншого значного підйому потрібна ще більша корекція в бік зниження.

Ось ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізом:

  • Ключові рівні підтримки: $21 000, $29 480, $29 850
  • Ключові рівні опору: $30 360, $30 480, $34 000, $39 000
  • 📈 Загальний настрій здається нейтральним, присутні як бичачі, так і ведмежі настрої.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x