Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-07-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео на блозі, YouTube та TikTok та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-07-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

За останні п’ять днів мої прогнози виявилися успішними, що є нормальним для такого волатильного ринку, як криптовалюта. Вчора я аналізував зростання курсу, яке було досить потужним, а сьогодні я прогнозую спад.

Я встановив зону, в якій, на мою думку, курс буде знаходитися протягом деякого часу, з виходами, звичайно, вгору і вниз. На мою думку, сам тренд руху буде в цій зоні. Індикатор стохастичності показує, що синя лінія вже має спадний напрямок, тому я вважаю, що сьогодні буде спад.

Технічні індикатори показують продаж, а осцилятори є нейтральними. Загальний індикатор вказує на продаж: 11 людей продають біткоїн, 10 спостерігають з боку, а 5 купують.

Настрої покупців та продавців

Вчора було помітно зелене свічення домінування біткоїна, домінування зросло, що відповідає зміні курсу. Таке зростання курсу призвело до зростання домінування біткоїна і зниження домінування USD, тобто гроші перелилися з біткоїна.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-07-06-2023

Що стосується відносин між біткоїном та альткоїнами, біткоїн дуже сильно зріс за ці два дні і змінив свій напрямок. Якщо все продовжиться таким чином, це може призвести до кінця цього слабкого сезону альткоїнів. Але, на мою думку, курс біткоїна знизиться, і тут, я думаю, буде зміна цього напрямку.

Я хочу звернути вашу увагу на обсяги торгів за останні два дні. Вони були досить потужними, і покупці та продавці контролювали верхні лінії. Тому, на мою думку, була сформована ця зона, в якій курс буде коливатися протягом деякого часу.

Домінація BTC, USDT, ALT

Якщо ви зацікавлені в більш детальній аналітиці, перейдіть на блог “Прогноз курсу” в категорію “Біткоїн”. Там, окрім моєї аналітики, ви знайдете думки експертів, трейдерів, інвесторів.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-07-06-2023

Завтра, як зазвичай, ми перевіримо моє припущення. Напишіть свої думки, якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться, підпишіться. На завершення, як завжди, моє основне передбачення: російська федерація буде знищена, Україна розквітне в європейській родині. Не забувайте підтримувати ЗСУ. З вами був Віктор, до зустрічі незабаром.


Відео


Video YouTube


Video TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-07-06-2023, біткоїн, відео українською (3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x