Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-30-05-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-30-05-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Відео від Віктора, опубліковане 29 травня 2023 року, надає прогноз курсу біткоїна на 30 травня 2023 року. Віктор зазначає, що його вчорашній прогноз можна вважати вдалим, оскільки загальна картина показує зростання. Він очікує продовження цього зростання, хоча він також зазначає, що курс біткоїна досяг червоної лінії, про яку вони говорили вчора, і може на деякий час затриматися там.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-30-05-2023

Віктор також зазначає, що індикатори, такі як CC, показують, що ми вже в зоні перекупленості, а індикатор доходить до верхньої межі коридору і, на його думку, може її перетнути, що означатиме продовження зростання курсу.

BTC-USDT-30-05-2023

Він також зазначає, що домінація біткоїна трохи знизилася за вихідні, але домінація USDT залишилася на місці. Індикатор altcoin Bitcoin сезонів показує, що зараз розпочався слабкий біткоін-сезон.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-30-05-2023

Домінація BTC, USDT, ALT

Віктор закінчує відео, закликаючи глядачів поділитися своїми думками в коментарях на блозі під відео, а також прийти до опитування в Telegram і Twitter. Він також закликає глядачів підписатися, якщо вони сподобали відео.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-30-05-2023

Відео

Віктор закінчує відео з прогнозом, що Російська Федерація буде знищена, а Україна процвітатиме в європейській родині. Він закликає не забувати донатити на ЗСУ.


Video YouTube


Video TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-30-05-2023, біткоїн, відео українською (2-3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Прогноз на тиждень


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x