Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-06-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео на блозі, YouTube та TikTok та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-06-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

На основі відео “Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-06-06-2023, #біткоїн, відео #українською (2-3 хвилини)” з каналу “Віктор Томилін – криптовалюта”, я хочу поділитися з вами деякими прогнозами щодо криптовалютного ринку.

Привіт, це Віктор, і сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками про зміни в курсі біткоїна на сьогодні, 6 червня 2023 року. За останній день ми спостерігали спад, який я передбачив, і, на мою думку, сьогодні ми побачимо невелике зростання. Але я вважаю, що це буде корекція.

Якщо ви пам’ятаєте, я намалював лінію, очікуючи поступового спаду, але курс за один день опустився нижче зони, в яку, на мою думку, курс повинен повернутися в рамках цього циклу. Тому я очікую невелике відновлення і повернення до цієї зони.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-06-06-2023

Що стосується індикаторів, то стохастичний індикатор показує, що курс вже майже ввійшов у зону перекупленості. Була така ж зона перекупленості в останньому циклі, коли курс також різко знизився після середньої зони. Зараз, на мою думку, синя лінія стохастичного індикатора вже змінила напрямок, тому я бачу зміну тренду в цьому міні-циклі.

Настрої покупців та продавців

Технічні індикатори показують сильний продаж, а осцилятори є нейтральними. Це важливо, і загальний індикатор також вказує на продаж через сильний продаж за індикаторами ковзних середніх. За цими індикаторами, 14 людей продають біткоїн, 9 спостерігають з боку, а лише троє купують.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-06-06-2023

Індикатор сезону альткоїнів Bitcoin продовжує показувати спад як для альткоїнів, так і для біткоїна, тобто активи витікають з обох. Але цей індикатор вже показує ризик для біткоїна, тобто за цим індикатором зараз не варто купувати біткоїн. Але, звичайно, рішення за вами, це лише один з інструментів, які ми використовуємо.

Домінація BTC, USDT, ALT

Сильний спад курсу біткоїна призвів до невеликого зниження його домінування і сильного зростання домінування USDT, тобто гроші перелилися з біткоїна в USDT.

Якщо ви зацікавлені в більш детальній аналітиці, перейдіть на блог prognoz-kursu.com, де в меню ви знайдете категорію “Аналітика”. Там, окрім моєї аналітики, ви знайдете думки експертів, трейдерів, інвесторів. Я навіть додав публікацію моєї аналітики від штучного інтелекту, тобто на мій запит відповідає Chat GPT.


Відео

Завтра, як зазвичай, ми перевіримо моє припущення. Напишіть свої думки, якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться, підпишіться. На завершення, як завжди, моє основне передбачення: російська федерація буде знищена, Україна розквітне в європейській родині. Не забувайте підтримувати ЗСУ. З вами був Віктор, до зустрічі незабаром.


Video YouTube


Video TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-06-06-2023, біткоїн, відео українською (2-3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x