Прогноз курсу altcoin: #xrp на Листопад 2023 💛💙 #btc

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут моє відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу altcoin: #xrp на Листопад 2023 💛💙 #btc українською, за допомогою сервісу TradingView. Читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube

якщо відео корисно – тисніть 👍


Прогноз курсу altcoin: #xrp на Листопад 2023

Місячний таймфрейм

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео не є фінансовою рекомендацією, всі рішення по криптоінвестуванню приймайте самостійно. Бажаю вам вдалих криптоінвестицій.

Сьогодні, 2 листопада 2023 року, ми маємо прогноз по XRP. Ми вже розглядали цю монету і продовжуємо слідкувати за нею, оскільки вона є дуже цікавою. XRP знаходиться на п’ятій сходинці на сервісі CoinMarketCap з капіталізацією в 32 мільярди доларів і практично 2 мільярди доларів щоденно обертаються цією монетою. Вона працює для банківської сфери і доволі нормально там заробляє, тому в неї є перспективи на майбутнє.

Прогноз курсу altcoin: #xrp на Листопад 2023

Кореляція між біткоіном і XRP спочатку була не дуже високою, але потім індикатор моментум показав однакове зниження для обох валют, а потім і зростання. За жовтень у біткоіна було зростання на 28%, а у XRP – 16%. На мій погляд, буде продовження зростання у місячному таймфреймі, принаймні свічки показують зелене зростання.

Тижневий таймфрейм

На тижневому графіку кожна свічка представляє один тиждень. Зона максимальної активності позначена червоною лінією, і курс вже вийшов з неї, маючи напрямок вгору. Індикатор стохастик також вказує на продовження зростання до певної важливої лінії, від якої курс XRP декілька разів відбивався. Тому я вважаю, що курс має напрямок до цієї лінії.

Прогноз курсу altcoin: #xrp на Листопад 2023

Денний таймфрейм

На денному графіку ми можемо побачити фази руху валюти. Якщо дійсно буде висхідний тренд, то ми можемо очікувати круте зростання. Минулого разу була фаза зниження, після чого настало зростання. Зараз я бачу можливість подібного сценарію, після чого можливе зростання. Індикатор стохастик показує напрямок вниз, але наскільки глибоко він зайде – невідомо.

Прогноз курсу altcoin: #xrp на Листопад 2023

Настрої покупців\продавців

Настрої на ринку змішані. У біткоіна перша ідея – лонг (покупка), друга – шорт (продаж). Моя думка – потрібна консолідація для продовження зростання у цьому висхідному тренді.

Прогноз по Біткоїну

Біткоін вчора показав памп на 36%, після чого повернувся в зону, яку я окреслив. Заходьте на блог по прогнозу курсу, тут всі прогнози: BNB, Link, BTC цього тижня. Друге посилання під відео – новини криптовалют, можете швиденько продивитися, що було останнім часом з новин по всім цим криптовалютам, які ми розглядаємо. Завтра буде новий altкоin.

Підсумок прогнозу курсу на місяць

Таким чином, ми маємо досить оптимістичний прогноз, що XRP має потенціал для зростання, і вказує на позитивні сигнали на місячному, тижневому та денному таймфреймах. Водночас, треба бути обережними і слідкувати за настроями ринку. І, звісно, не забуваємо про важливість підтримки України в цей складний час.


індикатор Настроїв покупців та продавців XRP


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x