Прогноз курсу altcoin – Toncoin на жовтень 2023 #TON-USDT 💛💙

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут моє відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу altcoin – Toncoin на жовтень 2023 #TON-USDT 💛💙 українською, за допомогою сервісу TradingView. Читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube

якщо відео корисно – тисніть 👍


Прогноз курсу altcoin

Toncoin на жовтень 2023 #TON-USDT💛💙

Місячний таймфрейм

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Сьогодні, 20 жовтня 2023 року, ми розглянемо altcoin TON, відомий завдяки сервісу Telegram. Цікаво, як ми зможемо в майбутньому розраховуватись цими тонкоінами в Telegram. TON займає 11-те місце серед усіх криптовалют з капіталізацією понад 7 мільярдів доларів. На місячному таймфреймі видно, що початок цієї криптовалюти був у весні 2022 року. Я бачу тут тільки початок зростання.

Прогноз курсу altcoin – Toncoin на жовтень 2023 #TON-USDT 💛💙

Тижневий таймфрейм

За весь час індикатор горизонтальних об’ємів знаходиться на позначках біля двох доларів за токен. І до цієї позначки курс наближається. Індикатор стокастик має напрямок наверх, тому можна очікувати на зростання.

Прогноз курсу altcoin – Toncoin на жовтень 2023 #TON-USDT 💛💙

Денний таймфрейм

На денному графіку я бачу висхідний тренд. TON знаходиться в нижньому місці висхідного тренду цього коридору. Я вважаю, що може продовжитись зростання до верхньої зони цього коридору.

Прогноз курсу altcoin – Toncoin на жовтень 2023 #TON-USDT 💛💙

Настрої покупців\продавців

Загальні технічні індикатори ковзані налаштовані на сильну покупку криптовалюти TON. Зараз взагалі ніхто не продає. Ідеї також домінують з продовженням зростання.

Домінація криптовалют

Я бачу, що курс TON виглядає набагато сильніше ніж біткоін. Тому можливе зростання більше, ніж у біткоіна.

Альткоїн-Біткоїн сезон

За даними індикатора стокастики, зростання біткоіну може продовжитись. Продовжується біткоін сезон, і наповнення обох активів дуже активно йде.

Підсумок прогнозу курсу на місяць

Я вважаю, що TON може показати хороший рост у наступному місяці. Ця криптовалюта має великий потенціал, і я раджу слідкувати за її рухами на ринку. З вами був Віктор, до понеділка!


індикатор Настроїв покупців та продавців TON


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x