Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-25-07-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-25-072023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео – не фінансова рекомендація, всі рішення по крипто інвестиціям приймайте самостійно. Бажаю вам вдалих крипто інвестицій.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-25-07-2023

Сьогодні ми розглянемо курс біткоїна на 25 липня 2023 року. Вчорашній мій прогноз був невдалим: європейська сесія знизила курс, але американська і азіатська сесії втримали його. Сьогодні я прогнозую збільшення.

На тижневому графіку нічого не сталося: курс тільки прийшов вниз цього коридору. Після цього я бачу тут цикл збільшення до 35. Індикатор ОСМА в зеленій зоні, тобто тут продовження зростання.

біткоїн

На денному графіку індикатор стохастик напрямок ліній дуже сильно вийшов з середньої зони в зону недокупленості і надалі має напрямок на зниження. Але є таке спостереження, що чим потужніше буде ця фаза накопичення, чим глибше курс в неї зайде, тобто нижче в цю зону недокупленості, чим більше він тут пройде фазу цю накопичення, тим потужніше може бути зростання.

Я гадаю, що дехто хотів закупитись перед зростанням нижче цього курсу не 30, а 29 з чимось, і він набрав позиції, збиваючи стоп-лос більшості трейдерів, які мали думку, що буде вже зростання і ставили лонгові позиції, лишаючи невеличкий стоп-лос. От і ці стоп-лоси кому треба було докупитись, набрали. Моя така думка, може це зовсім не так і далі. Я гадаю, що буде зростання.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-25-07-2023

По домінації потужне зниження біткоїну курсу біткоїну привело до невеликого зниження домінації біткоїну і невеликого зростання домінації USDT. Ну тут це логічно, частина грошей з біткоїну перелилась в USDT. Все в рамках мого розуміння, що діється між альткоїнами і біткоїном.

На завершення, як завжди, наш з вами головний прогноз: російську федерацію буде знищено, Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Загальні настрої щодо біткоїна сьогодні досить змішані. Деякі трейдери прогнозують бичачий тренд, очікуючи, що біткоїн досягне $39 тис. цього літа, але також застерігають про потенційний обвал до $21 тис. пізніше цього року. Вони вважають, що наразі біткоїн знаходиться всередині висхідного паралельного каналу і має простір для зростання, щоб завершити 5-ту хвилю. Однак інші трейдери очікують падіння біткоїна до $26 700, якщо він втратить підтримку на рівні $30 000. Деякі трейдери також прогнозують, що біткоїн готовий до підйому до $34 000, оскільки він знаходиться поблизу 1D MA50. Проте, існують також думки, що біткоїну потрібна ще корекція в бік зниження перед будь-яким значним підвищенням. Більше інформації

📈 Ключові рівні підтримки та опору для біткоїна сьогодні знаходяться на позначках $30 000 та $34 000 відповідно. Рівень $30 000 розглядається як важливий рівень підтримки, який біткойн повинен утримати, в той час як $34 000 розглядається як потенційна мета для бичачого тренду.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x