btc usdt прогноз, 06-09-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, 06-092023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


btc usdt прогноз

Перевірка минулого прогнозу

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Вчорашній мій прогноз виявився вдалим. Це видно на денному графіку, де чітко видна червона свічка вчорашня. На сьогодні я прогнозую так само невелике зниження, але може бути памп.

btc usdt прогноз, 06-09-2023

Тижневий таймфрейм

Тижневий графік індикатора Stochastic має напрямок ліній вниз, в зоні недокупленості. Тому можна очікувати ще зниження, але невелике. Продовження накопичення може тривати ще тиждень або більше.

Денний таймфрейм

На денному графіку індикатор Stochastic також показує напрямок ліній вниз. Все йде до того, що пружина, про яку я казав, зжимається. Я не бачу сьогодні великих змін. Можливо, сьогодні або завтра буде новий штурм.

btc usdt прогноз, 06-09-2023

Настрої покупців\продавців

За даними різних аналітиків, курс біткоіна зараз в зоні покупки з потенціалом зростання до 27 і 28. Технічні індикатори в сильному розпродажі.

Домінація BTC-USDT

Біткоін знижає домінацію на фоні невеликого зниження курсу. USDT продовжує зростати свій рівень домінації. Індикатор альткоін-біткоін сезону має напрямки вниз, що означає, що в невеликих об’ємах але що альткоіни що біткоіни знижаються і активи переливаються в USDT.

Підсумок прогнозу курсу на сьогодні

На мій погляд, сьогодні може бути практично нульове положення, але є вірогідність пампу по аналогії з минулими тижнями. Звертаючись до інструменту “біткоін Rainbow Chart”, можна зробити припущення, що після накопичення може наступити потужне зростання.

Я бачу, що ринок в невизначеності, і на мій погляд, пружина вже готова до розжимання. В яку сторону? Мені здається – наверх. На завершення хочу наголосити: російська федерація буде знищено, Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI на тиждень

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними, з невеликим ухилом в бік бичачого прогнозу.

Один з аналітиків прогнозує зростання біткоїна до $39 тис. влітку цього року, завдяки нещодавнім “бичачим” новинам. Однак той же аналіз також попереджає про потенційне падіння до $21 тис. пізніше цього року. Інший аналіз вказує на те, що біткойн наразі рухається в межах зони підтримки і сформував патерн “Спадний розширювальний клин”. Ця модель у поєднанні з регулярною дивергенцією вказує на потенційний висхідний рух біткоїна.

🔴 Біткоін

Ще один аналіз малює картину цінового маршруту біткоїна на найближчі місяці, пропонуючи рух до $32 500, за яким послідує потенційна корекція близько 26 липня через оголошення нової ставки ФРС. Інша перспектива припускає, що біткоїн може або зрости до $34 000, або зазнати корекції в бік зниження.

Беручи до уваги всі ці аналізи, загальний настрій виглядає злегка бичачим, але з застереженнями про потенційні корекції.

Основні рівні підтримки та опору для біткоїна:

  • Рівні підтримки: $26 700, $29 500, $30 000
  • Рівні опору: $31 800, $32 500, $34 000, $37 600, $39 000

🤔🛑 Будь ласка, зверніть увагу, що це лише прогнози, засновані на технічному аналізі, і фактичний рух може відрізнятися. Завжди рекомендується проводити власні дослідження і ретельно зважувати свою фінансову ситуацію, перш ніж приймати будь-які торгові рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

2FA

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x