Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-13-07-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та TikTok та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-13-072023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від чату ChatGPT OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Вітаю на сайті криптовалют, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор, це відео для фінансових порад, всі рішення покриваються інвестиціями, приймайте свої власні рішення. Бажаю вам гарних крипто інвестицій.

Прогноз курсу біткоїна на сьогодні, 13 липня 23-го року. Мій вчорашній прогноз був успішним, я прогнозував спад. Сьогодні я прогнозую продовження спаду. Я пояснюю свою думку на денному таймфреймі, чому я бачу, що сьогодні також буде червона свічка. Індикатор Stochastic показує, що дві його лінії, синя та помаранчева, мають зараз напрямок вниз.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-13-07-2023

Я вже багато розповідав про це. Він не відразу пішов вниз, він буде тут деякий час, як це було, наприклад, він не пішов, він пішов, і коли це нормально, він тут увійшов в зону перекупленості, після цього можливий сильний ріст, тому я очікую, що курс буде в цій зоні деякий час. Ну, сьогодні напрямок вниз, тому я ставлю прогноз на спад.

На тижневому графіку

На тижневому графіку нічого не змінилося, свічка все ще зелена. Цього тижня тренд вгору. Настрої покупців та продавців трохи змінилися. Ви вже можете бачити ковзні лінії. Осцилятор в нейтралі, а загальний індикатор вже показує, що сім людей продають біткоїн. 9 дивляться збоку, а лише 10 купують, що свідчить про невизначеність ринку, в якому напрямку піде наступна зміна курсу, зниження курсу біткоїна практично не впливає на зміну індексу домінування, він застряг у плоскості трохи. Можна помітити збільшення домінування USDT, тобто частина грошей перетекла в USD з біткоїна, за цими показниками того, що відбувається між альткоїном та біткоїном – цей показник так і має напрямок ліній один до одного. Ну, наразі триває сезон біткоїна.

Практично пам’ятайте. Вчора я відкрив цей лот на зниження 1%. $316 вниз, якщо це було вчора, я заробив вчора, але вчора було $147 вниз 0,79%, тобто вчора лот не спрацював, але ви бачите, трохи не дійшло до цієї зони, яку я виставив на продаж, але сьогодні ця зона перетнула той ліміт, і лот спрацював сьогодні, тобто я заробив той один відсоток.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-13-07-2023

До речі, хто ще не повністю зрозумів, як працює профіль, як можна заробити гроші на ринку вниз, дивіться, у мене є детальне відео, все там зрозуміло, перейдіть на канал YouTube. Через кілька хвилин ви чітко зрозумієте, як трейдери заробляють тут на зниженому курсі. Тобто трейдерам не важливо, чи зростає курс, чи знижується. Вони заробляють.

висновки чату GPT

Сьогодні я очікую таке зниження такого курсу 30.144, тоді я зароблю ще 1%. Я додаю все до своїх текстових публікацій, висновки чату GPT, тобто я пропоную вам мою думку, думку штучного інтелекту експертів. І, звичайно, напишіть свої думки,

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-13-07-2023

Якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться, підпишіться в кінці за нашою традицією основний прогноз “російська федерація” буде знищена, Україна буде процвітати в європейській сім’ї і, звичайно, ми будемо в НАТО. І не забуваємо донатити в Збройні сили України.


Прогноз від чату ChatGPT

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними, з невеликим ухилом в бік бичачого прогнозу.

Один з аналітиків припускає, що біткоїн нещодавно вийшов з падаючого клину з сильною імпульсною хвилею, але він також вказує на незаповнений FV GAP на попередній точці прориву, і ціна має тенденцію повернутися назад і повторно протестувати його. Це може означати повторне тестування клина на лінії тренду або повторне тестування точки прориву клина і заповнення FB GAP.

OpenAI

Інший аналіз припускає, що біткоїну вдалося сформувати фігуру “Прямокутник” на вихідних, коли обсяг торгів був низьким. Він очікує, що на початку тижня біткоїн відреагує на верхню лінію прямокутника і лінію опору, і біткоїн впаде до нижньої частини низхідного каналу.

Однак третій аналіз показує, що біткоїн відскочив від висхідної лінії тренду і в даний час знаходиться на вирішальній ділянці опору. Ухил залишається бичачим, і аналіз пропонує відкривати довгі позиції на відповідному рівні і використовувати ймовірну майбутню бичачу хвилю.

Нижче наведені ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізом:

  • Ключові рівні підтримки: $28 000
  • Ключові рівні опору: $31 400$32 400

📈 Загальний настрій виглядає дещо бичачим із застереженнями щодо потенційних корекцій і повторних тестів.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


TikTok

@viktortomylin777

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською 🔽 BTC-USDT-13-07-2023

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x