Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-09-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео на блозі, YouTube та TikTok та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-09-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #ШахрайГудбай покликана поліпшити обізнаність громадян і нагадати про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків. (cyberpolice.gov.ua)


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Вчорашній мій прогноз виявився успішним, хоча ситуація була більше нейтральною, але невелике зростання відбулося. Сьогодні я очікую зниження курсу. На мою думку, в цьому діапазоні курс має напрямок в нижню фазу цього діапазону, а індикатор контактного курсу також має напрямок вниз.

Настрої покупців та продавців

За моїми спостереженнями, фаза консолідації тут не пройшла, курс трохи торкнувся зони недокупленості і пішов вгору, цього недостатньо, щоб змінити тренд. Тому я думаю, що ми побачимо фазу консолідації протягом наступного тижня. На мою думку, обсяги торгів зменшаться, і курс прийде до цієї зони.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-09-06-2023

Домінація BTC, USDT, ALT

Я хочу звернути вашу увагу на публікацію Кіберполіції України “Шахраї, до побачення”. Ви можете просто перейти по посиланню і прочитати про важливі правила безпеки платежів для нас, хто зацікавлений в прогнозуванні курсу криптовалют, онлайн-платежі просто використовуються більшістю.

Якщо ви зацікавлені в більш детальній аналітиці, перейдіть на блог “Прогноз курсу” в категорію “Біткоїн”. Там, окрім моєї аналітики, ви знайдете думки експертів, трейдерів, інвесторів.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-09-06-2023

Завтра, як зазвичай, ми перевіримо моє припущення. Напишіть свої думки, якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться, підпишіться. На завершення, як завжди, моє основне передбачення: російська федерація буде знищена, процес вже почався, а Україна розквітне в європейській родині. До зустрічі.


Відео


Video YouTube


@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-09-06-2023, біткоїн, відео українською (3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


10-06-2023

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x