Аналітика курсу криптовалют від @IlyaMescheryakov, 04-06-2023

Аналітика курсу криптовалют від @IlyaMescheryakov, 04-06-2023. Це відео, хоч воно і російською, я ставлю на свій блог з перекладом тексту українською для того, щоб показати вам більше якісного контенту.

Текст відео українською

На основі відео “Біткоїн прогноз – хороші угоди на 1 червня” з каналу “micryptov”, я хочу поділитися з вами деякими прогнозами щодо криптовалютного ринку на початку червня.

Аналітика курсу криптовалют від @IlyaMescheryakov

Зараз на ринку криптовалют спостерігається невизначеність. Біткоїн, який я очікував побачити на рівні 25500, не зміг подолати цей рубіж і повернувся до свого попереднього діапазону від 26500 до 27500. Це трохи втомлює, але важливо пам’ятати, що більшість рухів на ринку – це спроби вибити довгострокових або короткострокових трейдерів.

Що стосується альткоїнів, то тут ситуація виглядає трохи інакше. Є декілька цікавих сетапів, які варто розглянути.

  1. Ethereum (ETH): Ethereum вже довгий час торгується сильніше за ринок. Зараз він коригується трохи слабше, ніж біткоїн, що може бути хорошим моментом для входу. Я б рекомендував Ethereum для середньострокових угод, оскільки він виглядає дуже привабливо в порівнянні з біткоїном.
  2. Binance Coin (BNB): BNB знаходиться поряд з досить сильним рівнем 303. Я розглядаю можливість відкриття довгої угоди на потенційний хибний прорив і частково закриття на рівні 315.
  3. Cardano (ADA): Ситуація з Cardano виглядає трохи більш медвежою, ніж з Binance Coin і особливо з Ethereum. Однак, я вважаю, що в більшості випадків правильним рішенням буде відкриття угоди з рівня 35 центів.
  4. Litecoin (LTC): Litecoin виглядає дуже сильним, особливо в порівнянні з біткоїном. Я вважаю, що він може формувати подвійне дно і, як результат, зростати. Якщо він зможе прорвати рівень 102, то, ймовірно, зможе продовжити рух вгору.
  5. Stellar (XLM): Stellar зараз не виглядає дуже надійно, але я вважаю, що в ньому є потенціал для зростання до 95 центів, а потім до 11 центів. Це не глобальний тренд, але в середньостроковій перспективі Stellar може показати хороші результати.
  6. Dogecoin (DOGE): Ситуація з Dogecoin важко прогнозувати, але я вважаю, що він може показати позитивну динаміку, якщо він зможе відбитися від рівня підтримки 12000.

Загалом, криптовалютний ринок – це ринок з високим ризиком. Ніколи не інвестуйте те, що не готові втратити, і завжди формуйте кілька альтернативних точок зору. Торгові рішення приймаються вами самостійно. Будьте обережні і вдалих вам угод!


Ви можете дивитись відео тут, і звісно перейти в YouTube.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x