btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-15-08-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-15-082023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео не є фінансовою рекомендацією, всі рішення по крипто інвестуванню приймайте самостійно. Бажаю вам вдалих крипто інвестицій.

Перевірка минулого прогнозу

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-15-08-2023

Вчорашній мій прогноз був вдалим. Але біткоїн після вихідних так і не вийшов на нормальний об’єми на зростання, так і торгується приблизно в нейтральному положенні. Що я бачу і продовжиться сьогодні, але й поставив знову невеличке зростання.

Тижневий таймфрейм

Хочу сьогодні показати більш глобальну картину. Коли в 20-му році почалась фаза зростання, вона приблизна і по нахилу бачите схожа на цей висхідний тренд 23-го року і приблизно по об’ємам і приблизно по термінам після завершення якої почалось вже більш потужне використання. Тому на мій погляд це курс біткоіну може повторити таку саму фазу зростання починаючи з цієї осені.

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-15-08-2023

Денний таймфрейм

На індикатори RSI минулого разу так само з червоної зони індикатор вийшов зелену і вже в зеленій торгувався до виходу до максимальних значень. Тут так само бачите з червоної зони вийшов і зараз торгується в зеленій. Тобто зараз продовжується висхідний тренд і курс біткоїн знаходиться в дуже цікавій фазі з якою може вийти реально наверх.

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-15-08-2023

Настрої покупців\продавців

Одне що на мій погляд заважає це об’єми торгів. Якщо їх порівняти, цього разу дуже слабеньке об’єми і збільшення об’ємів це напряму залежить від збільшення зацікавленості до біткоіну. А на даному графіку повний штиль, спокійно, тихо. Індикатор моментом і багато других індикаторів просто зупини в нульовій фазі.

Домінація BTC-USDT

Тому я хоч і ставлю сьогодні зелену стрілку і так само червону, тобто невеличкий може бути рух як туда так і туда, але із-за того що наприклад індикатор в зеленій зоні, тому я поставив сьогодні на збільшення і повна нейтральна.

Альткоїн-Біткоїн сезон BTC-ALT

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-15-08-2023

В домінації нічого не міняється, курс практично в селі, то в нейтралі, як і домінація такої. Ну і з дети в нейтральному положенні. А от індикатор, який показує альткоін Bitcoin сезон вчора змінив своє положення дуже різко.

Підсумок прогнозу курсу на сьогодні

Я б сказав пішла отака спокійна фаза за один день Bitcoin пішов вниз як і а машини, але фаза з біткоін сезону змінилась на альткоінсезон. Як і пам’ятаєте була оця фаза альткоинсезон, але він несхідний, тобто Bitcoin просто сильніше знижається ніж шалькові, от і вся фаза. Гадаю, що зацікавленість до криптовалют повернеться з початком осіннього ділового сезону – а поки, що нейтральні настрої, хтось купує, хтось продає, але дуже мляво. Ну а ми завтра перевіримо моє припущення.

Пишіть свої думки, якщо відео сподобалось, лайкніть. І на завершення, як завжди, наш з вами головний прогноз: російську федерацію буде знищено, Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Бичачі погляди:
Деякі трейдери очікують, що біткоїн досягне $39 тис. цього літа, посилаючись на нещодавні бичачі новини і висхідний паралельний канал на денному графіку.
Було виявлено патерн спадного розширюваного клину, і очікується, що після пробиття верхньої лінії цього патерну біткоїн зросте принаймні до зони опору $30 480-$30 360.
Інші аналітики прогнозують зростання до $34 000, коли біткоїн торгуватиметься біля 1D MA50, і потенційний прорив лінії опору для продовження зростання до рівнів $30 750 або навіть $31 500.

Ведмежий погляд:

Існують попередження про можливе величезне падіння до $21 тис. пізніше цього року, причому незаповнений CME GAP на рівні $21 110 діє як магніт.
Деякі аналітики припускають, що для будь-якого іншого величезного падіння потрібна більша корекція в бік зниження, а перед зростанням очікується падіння до області підтримки.
Загальні настрої:
Загальні настрої виглядають нейтральними, присутні як бичачі, так і ведмежі погляди. Є очікування висхідного руху, але також є застереження щодо потенційних корекцій і значного падіння пізніше в цьому році.

  • Ключові рівні підтримки та опору:
  • Основні рівні підтримки: $29 480, $29 850, $30 000
  • Основні рівні опору: $ 30 360, $ 30 480, $ 30 750, $ 31 500, $ 34 000, $ 39 000

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

2FA

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x