Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-01-08-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-01-082023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео – не фінансова рекомендація, всі рішення по крипто інвестиціям приймайте самостійно. Бажаю вам вдалих крипто інвестицій. Прогноз курсу біткоїна на сьогодні, 1 серпня 2023 року.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-01-08-2023

Перший день останнього місяця літа нам дав зниження курсу біткоїна і поступово було зниження що на американський що на азіатський сесії. На сьогодні я бачу продовження цього зниження. На тижневому Тайм фреймі тривалість фаз 6 тижнів іде невелике зниження. Можна допустити, що ще 1-2 тижні може бути це накопичення. Якщо ми подивимось індикатор RSI, дивергенція нижній графік має напрямок вниз і по аналогії з минулим разом ще повинен тут пару тижнів побути після чого може бути розвернення.

На денному графіку індикатор Stochastic мав напрямок на верх, це вказувала на збільшення курсу, але три дні і індикатор розвернувся і знову зайшов в зону недокупленості має напрямок униз. Одну лінію підтримки біткоїн подолав продавці. Наступна лінія підтримки 28, але якщо покупці будуть сильними, біткоїн втримає позиції і все ж таки завершить цю фазу не таким великим зниженням.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-01-08-2023

Настрій в покупців та продавців: 13 людей у відсотковому відношенні продають зараз біткоїн, 9 дивляться збоку і тільки чотири купують. Індекс альткоін Bitcoin сезону лінії мають напрямок щоб перетнутись за декілька днів, тоді можливо буде зміна тренду на біткоін сезон.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-01-08-2023

Якщо вам сподобалось відео, будь ласка, поставте лайк, поділіться і підпишіться. І на завершення, як завжди, наш з вами головний прогноз: російську федерацію буде знищено, Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними.

1

Один з аналітиків припускає, що біткоїн досягне 39 000 доларів цього літа, але пізніше цього року очікується величезне падіння до 21 000 доларів. Аналіз вказує на те, що біткоїн знаходиться всередині висхідного паралельного каналу на денному графіку і тричі торкнувся лінії тренду, що свідчить про потенційний пробій і початок низхідного тренду.

2

Інший аналіз показує, що біткоїн рухається в зоні підтримки $29 850-$29 480 і встиг сформувати патерн “Спадний розширювальний клин” в зоні підтримки. Аналіз очікує, що після пробиття верхньої лінії падаючого розширюваного клину біткоїн підніметься принаймні до зони опору $30 480-$30 360.

3

Третій аналіз припускає, що біткоїн консолідується вже майже місяць, а до 1D MA50 залишилося всього 1000 пунктів. Аналіз очікує, що біткоїн підніметься до $34 000.

Однак, ще один аналіз припускає, що біткоїну потрібна більша корекція в бік зниження перед будь-яким іншим великим стрибком. Аналіз припускає, що для будь-якого іншого значного підйому потрібна ще більша корекція в бік зниження.

Ось ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізом:

  • Ключові рівні підтримки: $21 000, $29 480, $29 850
  • Ключові рівні опору: $30 360, $30 480, $34 000, $39 000
  • 📈 Загальний настрій здається нейтральним, присутні як бичачі, так і ведмежі настрої.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x