btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-08-08-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-08-082023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Ласкаво просимо на блог “Прогноз курсу”! Мене звати Віктор, і я хочу поділитися з вами своїм прогнозом курсу біткоїна на сьогодні, 8 серпня 23 року.

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-08-08-2023

Мій вчорашній прогноз був успішний, я правильно визначив зростання, і сьогодні я також очікую зростання. На тижневому графіку без змін, курс торгується в нижньому рядку зростаючого тренду, і за індикатором RSI, стратегія знаходиться в зеленій зоні, тобто в тижневому розумінні біткоїн зростає.

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-08-08-2023

Я хочу показати вам декілька нововведень у моїх відео, зокрема новий заставку та часові коди для розділів, що може бути корисним для тих, хто шукає конкретну інформацію.

Stochastic

На щоденному графіку індикатор Stochastic вказує вгору, тому я ставлю зелену стрілку на сьогодні. Вчора була цікава ситуація: зелена свічка була знижена, але покупці пройшли, і загальна свічка все ще зелена. Це може збільшити курс біткоїна.

Дві лінії EMA, 50 і вище 21, ще не перетнулися. І якщо вони не перетнулися, то тренд все ще вгору, все добре. Я думаю, що все тут зрозуміло, чому я ставлю на це.

Давайте подивимося на думки експертів. Тут вони бачать завершення і потужний зростання на 30 і більше. Вони бачать, що поворот може початися вчора. Технічний індикатор вже почав нейтралізувати, але відсоткове співвідношення показує, що 11 людей продають біткоїн, 10 спостерігають, і 5 купують.

домінування

Давайте подивимося, що відбувається з домінуванням. Курс зростає на тлі незначного збільшення домінування біткоїна. Вчора була зелена свічка, можна сказати, що було незначне збільшення домінування біткоїна, але це було дуже слабке. Але зростання, на мою думку, є збільшенням домінування біткоїна.

btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, BTC-USDT-08-08-2023

За індикатором сезону біткоїна/альткоїна, червона лінія біткоїна вгору, тобто за цим індикатором зараз сезон біткоїна.

І, звісно, наш головний прогноз: російська федерація буде знищена, а Україна процвітатиме в європейській сім’ї.

Дякую, що завітали до нашого блогу. Якщо у вас є питання або коментарі, будь ласка, залиште їх нижче.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними.

Один з аналітиків припускає, що біткоїн досягне 39 тис. доларів цього літа, але також попереджає про можливе падіння до 21 тис. доларів пізніше цього року. Трейдер бачить біткоїн всередині висхідного паралельного каналу на денному графіку і очікує, що ця лінія тренду буде пробита в цьому році і почнеться спадний тренд.

$30 480

Інший аналіз вказує на те, що біткойн рухається в зоні підтримки $29 850-$29 480 і встиг сформувати патерн “Спадний розширюючийся клин” в зоні підтримки. Трейдер очікує, що після пробиття верхньої лінії моделі “Спадний розширюється клин” біткойн підніметься як мінімум до зони опору $30 480-$30 360.

Третій аналіз показує, що біткоїн консолідується вже майже цілий місяць, а до 1D MA50 залишилося всього 1000 пунктів. Трейдер очікує, що біткоїн підніметься до $34 000.

Однак ще один аналіз показує, що біткоїн скоректується в бік зниження перед будь-яким іншим великим стрибком. Трейдер вважає, що для будь-якого іншого значного підйому потрібна ще більша корекція в бік зниження.

$30 480

Нарешті, трейдер припускає, що біткоїн може пробити лінію опору і продовжити зростання, встановивши ціль на рівні $30 750, а можливою другою ціллю є рівень опору в $31 500.

Нижче наведені ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізом:

  • Ключові рівні підтримки: $21 000, $29 480, $29 850
  • Ключові рівні опору: $30 360, $30 480, $30 750, $31 500, $34 000, $39 000
  • 📈 Загальні настрої виглядають нейтральними, присутні як бичачі, так і ведмежі настрої.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

2FA

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x