btc usdt прогноз, 04-09-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: btc usdt прогноз курсу біткоїн українською, 04-092023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


btc usdt прогноз

Перевірка минулого прогнозу

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео – не фінансова рекомендація. Всі рішення по крипто інвестуванню приймайте самостійно. Бажаю вам вдалих крипто інвестицій. Прогноз курсу біткоїна на сьогодні, 4 вересня 23-го року. Сьогодні понеділок, і давайте згадаємо, що ми прогнозували на вихідні.

btc usdt прогноз, 04-09-2023

Тижневий таймфрейм

За даними синусоїди, ще цей тиждень буде такий, як і минулий позаминулий. Покупці та продавці можуть робити спроби змінити ситуацію, але мені здається, що будуть такі самі свічки. Тобто буде памп, можливо, всередині тижня, і знову він повернеться.

btc usdt прогноз, 04-09-2023

Денний таймфрейм

На денному графіку індикатор Stochastic вже показує, що синя лінія зверху. Це дає можливість до припущення, що буде продовження зростання. Тим більше, що зараз курс знаходиться в нижній зоні недокупленості або накопичення.

btc usdt прогноз, 04-09-2023

Настрої покупців\продавців

Ринок у невизначеності. Ковзані показують, що буде зниження, а осцилятори вже показують на покупку. За даними, 13% людей продають біткоїн, 10% дивляться збоку, і тільки 3% купують першу криптовалюту.

Домінація BTC-USDT

За даними, домінація біткоїна продовжується. Хоча зниження біткоїна змінилось, і зараз він прямує до перетину з синьою лінією альткоінів.

btc usdt прогноз, 04-09-2023

Підсумок прогнозу курсу на сьогодні

Гадаю, сьогодні моя думка вам зрозуміла. Вважаєте відео корисним – поставте лайк, поділіться з друзями, підпишіться на мої нові відео. На завершення, як завжди, наш з вами головний прогноз: Російську федерацію буде знищено, Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI на тиждень

🔴 Біткоін

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними, з невеликим ухилом в бік бичачого прогнозу.

Один з аналітиків прогнозує зростання біткоїна до $39 тис. влітку цього року, завдяки нещодавнім “бичачим” новинам. Однак той же аналіз також попереджає про потенційне падіння до $21 тис. пізніше цього року. Інший аналіз вказує на те, що біткойн наразі рухається в межах зони підтримки і сформував патерн “Спадний розширювальний клин”. Ця модель у поєднанні з регулярною дивергенцією вказує на потенційний висхідний рух біткоїна.

Ще один аналіз малює картину цінового маршруту біткоїна на найближчі місяці, пропонуючи рух до $32 500, за яким послідує потенційна корекція близько 26 липня через оголошення нової ставки ФРС. Інша перспектива припускає, що біткоїн може або зрости до $34 000, або зазнати корекції в бік зниження.

Беручи до уваги всі ці аналізи, загальний настрій виглядає злегка бичачим, але з застереженнями про потенційні корекції.

Основні рівні підтримки та опору для біткоїна:

  • Рівні підтримки: $26 700, $29 500, $30 000
  • Рівні опору: $31 800, $32 500, $34 000, $37 600, $39 000

🤔🛑 Будь ласка, зверніть увагу, що це лише прогнози, засновані на технічному аналізі, і фактичний рух може відрізнятися. Завжди рекомендується проводити власні дослідження і ретельно зважувати свою фінансову ситуацію, перш ніж приймати будь-які торгові рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

2FA

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x