Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-05-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Аналітика курсу bitcoin на тиждень, 05-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Відео

Якщо вам сподобалося моє відео – лайкніть та поділіться, дякую! З повагою, Віктор


Аналітика курсу bitcoin на тиждень

На основі відео “Аналітика курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-05-06-2023, #біткоїн, відео #українською (5 хвилин)”, я хочу поділитися з вами деякими прогнозами щодо криптовалютного ринку.

Привіт, це Віктор, і сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками про зміни в курсі біткоїна на тиждень, а також сьогодні, 5 червня 2053 року. За останні два дні ми спостерігали спад, який я передбачив, і, на мою думку, спад продовжиться. Я вважаю, що ціна буде коливатися тут з невеликими торговими обсягами, я не бачу великих рухів, і спочатку, я думаю, буде спад, можливо, до початку зони підтримки.

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-05-06-2023

Якщо покупці слабші, то вона досягне цієї зони, тобто 25, я бачу, що курс може прийти цього місяця, і влітку він може знизитися до 21, але я думаю, що не нижче ліній 25 і 21. Ця лінія є індикатором горизонтальних обсягів. У цих фазах була максимальна активність покупців і продавців. На мою думку, влітку курс біткоїна повернеться до цієї зони максимальної активності.

Індикатор також вказує, що напрямок спаду є вниз. Зона недокупленості, як і минулого разу, ви можете бачити, що вона рухалася, і тепер вона тільки що вийшла з зони перекупленості і рухається вниз, тому, за цим індикатором зростання, звичайно, може бути, якщо він змінить свій напрямок і піде вгору, а поки що візуально я бачу рух вниз, тому я думаю, що зниження буде практично все літо в цьому коридорі, тільки восени можлива зміна тренду на зростання.

Інший індикатор показує потужну червону лінію, це не означає, що буде дуже сильний спад, але що ми повинні очікувати зростання. На мою думку, це те саме за індикатором, лінія все ще вище, і логічно, що цей напрямок приведе до зони недокупленості, після чого можлива фаза зростання.

BTC-USDT-05-06-2023

Що стосується ковзаних ліній, курс почав змінюватися. Подивіться на синю лінію, але всі лінії не перетнулися, і напрямок йде трохи вниз, за цим індикатором зміна тренду не може бути підтверджена, зміна відбудеться, коли синій перетне всі зовнішні і рухатиметься вгору. Поки що ситуація є плоскою, я думаю.

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-05-06-2023

На тижневій діаграмі моя думка чітка, давайте подивимося ближче на щоденну діаграму. За даними тижневої діаграми, я також бачу спад цього тижня, індикатори стохастик мають чіткий напрямок вниз, тому я очікую спад і рух в зону недокупленості для цієї фази.

Технічні індикатори також ковзають сильні лінії, потужний, потужний продаж, осцилятори також нейтральні, а загальний індикатор вже встановлений на продаж, тобто в термінах відсотків, 13 людей продають біткоїн, 9 дивляться з боку і лише четверо купують.

Домінація BTC, USDT, ALT

Індикатор сезону альткоїнів Bitcoin показує, що напрямок ліній вниз, це означає, що гроші виходять з альткоїнів і з біткоїна, але гроші виходять з біткоїна більш потужно, і ми можемо сказати, що сезон альткоїнів вже стає більш потужним. Чим сильніше відстань між лініями, тим сильніший тренд наразі є для альткоїнів.

Верхній графік домінування Bitcoin, нижня USD, тут все логічно, домінування Bitcoin знижується і, на мою думку, цей процес спаду продовжиться пропорційно, домінування SD зростає, тобто просто активи з Bitcoin переносяться в USD, частково можливо в альткоїни. Але на мою думку, зараз інвестори та трейдери фіксують свої прибутки в такій ситуації, вони були в такій незрозумілій ситуації, люди думають зберігати свої активи в USD, які, звичайно, набагато стабільніші, ніж в біткоїні.

Аналітика курсу bitcoin на тиждень, BTC-USDT-05-06-2023

Також варто зазначити, що на нашому блозі ви можете знайти аналітику від аналітиків з України, та англомовних аналітиків. Я думаю, цей блог буде корисним для вас, і, звичайно, моя аналітика також тут. Завтра, як зазвичай, у форматі смартфона, ми перевіримо щоденні графіки курсів обміну біткоїна. Я думаю, ви розумієте мою загальну позицію, якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться та підпишіться, напишіть свої думки, всі коментарі відкриті.


Аналітика курсу bitcoin – OpenAI

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна виглядають змішаними. Деякі трейдери налаштовані “бичаче”, очікуючи, що біткоїн підніметься до рівнів опору в районі $28 275 – $32 000, в той час як інші налаштовані “ведмеже”, прогнозуючи корекцію до рівня $21 000.

Один з аналітиків припускає, що біткойн готовий піднятися вище, але необхідна корекція до $21 000. Трейдер попереджає про потенційний крах і пропонує купувати біткоїн на рівні $21 000 для довгострокових інвестицій. Інший аналіз бачить потенційний бичачий імпульс з подоланням біткоїном області $28 000 і зростанням до $35 000. Однак третій аналіз припускає, що біткоїн може продовжити зростання і досягти рівнів опору в $27 750 і $28 275.

З іншого боку, один з трейдерів припускає, що якщо біткоїн прорветься нижче рівня $26 000, це може призвести до подальшого падіння до $21 000. Інший аналіз показує, що низхідний рух був різким і різким, і важливо побачити, чи прорветься біткоїн вище певної жовтої лінії на графіку. Якщо цього не станеться, трейдер рекомендує зберігати короткі позиції.

Ось ключові рівні підтримки і опору для біткоїна згідно з аналізом:

  • Ключові рівні підтримки: $21 000, $26 000, $26 125
  • Ключові рівні опору: $27 500 – $27 600, $28 000, $28 275, $30 000, $32 000, $35 000

📈 Загальний настрій здається нейтральним, присутні як бичачі, так і ведмежі настрої.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x