Відео прогноз курсу bitcoin, трейдеру від каналу “Ilya Mescheryakov”, 28-05-2023

Прогноз курсу bitcoin, трейдеру від каналу Ilya Mescheryakov, 28-05-2023. Це відео, хоч воно ы російською, я ставлю на свій блог з перекладом тексту українською для того, щоб показати вам більше якісного контенту.

Текст відео українською

Привіт усім! З вами знову Ілля, і сьогодні я хочу поділитися прогнозом криптовалютного ринку на 26 травня.

Давайте почнемо з біткоїна і його 15-хвилинного графіка. Наразі ситуація має непоганий вигляд, оскільки найгірший сценарій, який ми розглядали в попередньому відео, не збувся. Однак, моє почуття тут суперечливе. З одного боку, це добре для ринку, але для мене особисто не дуже, оскільки спочатку було спрацьовано мій стоп-лосс, який здавався безпечним для середньострокової позиції, а потім ціна пішла вгору. Це ще раз підтверджує правило, що спочатку спрацьовує стоп-лосс, а потім вже відбувається рух в очікуваному напрямку.

Давайте розглянемо, що далі очікувати на 15-хвилинному графіку, а потім перейдемо до більшого таймфрейму. Крім того, у мене є кілька угод по ефіру, догу і новій монеті R&DR, на які я звернув увагу сьогодні.

На 15-хвилинному графіку біткоїна ми бачимо, що він не досяг найнегативнішого сценарію, де ціна була б нижчою за 2500 доларів. Довелося частково закривати інвестиційні позиції, але ціна зупинилася на рівні 26 тисяч доларів. Після цього почалося непогане зростання на 15-хвилинному графіку, і зараз ціна наближається до рівня опору в районі 26 500 доларів.

Тим часом, негативні дані щодо інфляції не справили істотного впливу на ринок. Якщо ми подивимося на індекс NASDAQ, то помітимо, що він уже вийшов вище позначки, досягнутої в серпні минулого року. Водночас біткоїн доволі скромно відреагував на це. Але загалом, я очікую, що на основі цих даних ринок продовжуватиме зростати.

Однак, коли справа доходить до альткоїнів, ситуація виглядає трохи інакше. Ethereum (ETH) продовжує показувати впевнене зростання, незважаючи на деякі тимчасові корекції. Ціна ETH піднялася вище рівня $3,000, і, мабуть, продовжить свій висхідний тренд. Однак, варто бути обережними, оскільки корекції завжди можливі, і слід стежити за рівнями підтримки.

Ще одна монета, на яку варто звернути увагу, це Dogecoin (DOGE). Незважаючи на свою незвичайну історію і жартівливий характер, DOGE продовжує привертати інтерес криптоінвесторів. Останнім часом ми бачимо позитивний рух ціни DOGE, і цілком можливо, що він продовжить своє сходження в найближчому майбутньому.

Крім того, я також звернув увагу на нову монету R&DR, яка показує потенціал для зростання. Однак, з огляду на її відносно невелику історію, слід бути обережними і проводити додаткові дослідження, перш ніж ухвалювати рішення про вкладення.

Загалом, криптовалютний ринок продовжує залишатися динамічним і пропонує безліч можливостей для трейдерів та інвесторів. Біткоїн демонструє деяку стабільність, але короткострокові корекції завжди можливі. Ethereum, Dogecoin та інші альткоїни також привертають увагу і показують потенціал для зростання.

Однак, пам’ятайте, що криптовалюти є високоризиковими інвестиціями, і перед ухваленням рішення про вкладення важливо провести власне дослідження і консультуватися з фінансовими фахівцями. Ринок криптовалют може бути волатильним і не підходить для всіх інвесторів.

Будьте обережні, розробляйте свою стратегію, і пам’ятайте, що інвестиції вимагають терпіння та усвідомлення ризиків. Слідкуйте за останніми новинами та аналітикою, щоб бути в курсі подій на криптовалютному ринку.


Ви можете дивитись відео тут, і звісно перейти в YouTube.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x