PlanB on RSI: bitcoin to $300,000?

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут відео з YouTube та опис на тему: btc usdt прогноз, PlanB on RSI: bitcoin to $300,000? Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


btc usdt прогноз

На основі відео “PlanB про RSI: біткоїн до $300 000?” від PlanB, у цьому відео обговорюється індекс відносної сили (RSI) та його вплив на ціну біткоїна. RSI – це добре відомий індикатор технічного аналізу, який вимірює імпульс, який є силою, подібною до поїзда на великій швидкості, який неможливо зупинити. RSI – це індекс від 0 до 100, де все, що нижче 50 – спадний тренд, а все, що вище 50 – висхідний тренд. Нормальний діапазон для більшості фінансових інструментів – від 30 до 70, але для біткоїна – від 40 до 90, що вказує на те, що він переважно перебуває у висхідному тренді.

RSI

RSI розраховується шляхом розділення середнього прибутку і середнього збитку за певний період, як правило, 14 місяців. Цей двоетапний процес обчислює індекс в діапазоні від 0 до 100. У відео PlanB показує графік RSI за останні 15 років, використовуючи щомісячні дані та 14-місячний період. Графік показує, що RSI для біткойна здебільшого вище 50, що вказує на висхідний тренд. Він також показує чотири “бичачих” і чотири “ведмежих” ринки в історії біткоїна.

PlanB

PlanB зазначає, що вершини і низи RSI стають нижчими, що може означати, що RSI нормалізується до діапазону від 30 до 70, або ж це може бути пов’язано з унікальними обставинами бичачого ринку 2021 року. Бичачий ринок 2021 року мав поганий старт через COVID-19 і постраждав від китайської заборони на видобуток корисних копалин, яка знизила RSI з 90 до майже 60. PlanB вважає, що бичачі та ведмежі цикли в біткоїні продовжаться, оскільки вони зумовлені людською психологією та ринковими силами жадібності та страху.

PlanB представляє випадковий сценарій ціни біткоїна на основі RSI, припускаючи, що RSI зросте вдвічі, після чого настане бичачий ринок у 2024 році з RSI близько 90, а потім ведмежий ринок у 2025-26 роках. З точки зору ціни, цей сценарій передбачає, що біткоїн може зрости в середньому до $300 000, що все одно в 10 разів більше від поточного рівня.

Зверніть увагу, що це лише один із сценаріїв, і реальність може бути іншою. Це не фінансова порада.

MixerBox

Відкрийте для себе інноваційні плагіни, виконавши пошук “MixerBox” в магазині плагінів! Поєднуйте плагіни MixerBox для більш зручного життя! Не пропустіть наш плагін “MixerBox WebSearchG”! Він дозволяє вам легко переглядати Інтернет в інтерфейсі ChatGPT! Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт плагінів MixerBox: link


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

2FA

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x