Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-14-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео на блозі, YouTube та TikTok та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-14-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Вітаю вас на сайті “Прогноз курсу”, мене звати Віктор, і сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками про курс біткоїна на сьогодні, 14 червня 2023 року.

Це відео може бути корисним для початківців у криптовалюті, інвесторів або трейдерів, але не приймайте його як фінансову рекомендацію, приймайте всі рішення самостійно, бажаю вам успішних інвестицій.

Настрої покупців та продавців

Вчорашній мій прогноз виявився успішним, і сьогодні я прогнозую продовження зростання. Я хочу звернути більше уваги на графік, який ви вже добре знаєте, хто постійно дивиться, і формується ця зона, яка все ще працює.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-14-06-2023

За даними індикатора Stochastic, курс увійшов у зону недокупленості і має напрямок вгору. У цьому міні-циклі курс може досягнути верхньої межі цієї зони майже 27 днів тому, я бачу зміну курсу і, звичайно, прогнозую рух вгору.

Домінація BTC, USDT, ALT

Настрої покупців, продавців, ковзаючі лінії вже встановилися, не сильні продажі, тобто біткоїн продавали, але вже не так сильно, дуже прискорювачі знаходяться в нейтральній позиції. Це сигнал, що курс може повернутися.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-14-06-2023

Загальний індикатор все ще налаштований на продаж протягом трьох днів, курс біткоїна росте невеликими темпами, але є зростання, так само як і домінування біткоїна, домінування USD почало трохи зменшуватися, тобто все логічно, почалося зростання біткоїна, домінування usdt зменшується, активи з usdt переливаються частково в біткоїн, тут все гаразд.

Завтра вранці, як завжди, ми перевіримо моє припущення. Напишіть свої думки, якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться, підпишіться. На завершення, як завжди, моє основне передбачення: російська федерація буде знищена. З вами був Віктор, до зустрічі.


YouTube


TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-14-06-2023, біткоїн, відео українською (3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Відео


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x