Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-27-07-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-27-072023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Вітаю вас на нашому криптовалютному порталі, який успішно працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Хочу наголосити, що це відео не є фінансовою рекомендацією, і всі рішення, пов’язані з інвестиціями в криптовалюту, ви повинні приймати самостійно. Бажаю вам успіху в криптоінвестиціях.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-27-07-2023

Сьогодні ми розглянемо прогноз курсу біткоїна на 27 липня 2023 року. Вчорашній мій прогноз був вдалим, навіть дуже вдалим. Стрілка чітко пішла по прогнозу. Сьогодні ми прогнозуємо продовження збільшення курсу.

На тижневому графіку нічого не змінилось. А на денному графіку знову дивимось на синю стрілку, яка повинна була змінити тренд зниження на збільшення. І на мій погляд, розвернення курсу можна вже бачити на нижньому графіку індикатора Stochastic. Лінії вже мають напрямок наверх, обидві. Тобто можна констатувати, що завершилась доволі потужна фаза накопичення, тепер курс має напрямок на збільшення.

Лінії EMA більш тривалі мають чіткий напрямок наверх. 50-денна EMA практично горизонтальна, а 21-денна ще має напрямок вниз, але не дуже критично. Вони не перетнулись, тобто все ще в нормі консолідації. Все добре, на мій погляд, і після продовження фази цього зростання, ковзні лінії також змінять свій напрямок, і червона 21-денна EMA також буде мати напрямок наверх.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-27-07-2023

За домінацією, потужне зниження курсу біткоїну привело до невеликого зниження домінації біткоїну і невеликого зростання домінації USDT. Це логічно, частина грошей з біткоїну перекинулася в USDT. Все це відповідає моєму розумінню того, що відбувається між альткоїнами і біткоїном.

Як завжди, на завершення мій головний прогноз: російську федерацію буде знищено. Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Загальні настрої щодо біткоїна сьогодні досить змішані. Деякі трейдери прогнозують бичачий тренд, очікуючи, що біткоїн досягне $39 тис. цього літа, але також застерігають про потенційний обвал до $21 тис. пізніше цього року. Вони вважають, що наразі біткоїн знаходиться всередині висхідного паралельного каналу і має простір для зростання, щоб завершити 5-ту хвилю. Однак інші трейдери очікують падіння біткоїна до $26 700, якщо він втратить підтримку на рівні $30 000. Деякі трейдери також прогнозують, що біткоїн готовий до підйому до $34 000, оскільки він знаходиться поблизу 1D MA50. Проте, існують також думки, що біткоїну потрібна ще корекція в бік зниження перед будь-яким значним підвищенням. Більше інформації

📈 Ключові рівні підтримки та опору для біткоїна сьогодні знаходяться на позначках $30 000 та $34 000 відповідно. Рівень $30 000 розглядається як важливий рівень підтримки, який біткойн повинен утримати, в той час як $34 000 розглядається як потенційна мета для бичачого тренду.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x