Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-22-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео на блозі, YouTube та TikTok та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-22-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Прогноз курсу біткоїна на сьогодні, 22 червня, 23-го року для мене знову виявився невдалим, але в цілому таке зростання курсу мене радує.

Я хочу показати з тижневої аналітики, що мій прогноз був встановлений на зниження. Ви можете побачити червону стрілку на цей тиждень. І ось прогноз від штучного інтелекту, цього разу він показав, що загальний настрій виглядає бичачим, тобто AI очікували зростання, але не очікували зростання до 30, максимум було 28, але тут був правильно обраний тренд

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-22-06-2023

Я очікував зниження, але курс пішов до верхньої зони цього коридору і наблизився до 30, якщо ми дійсно бачимо, що цей бичачий тренд сформований і курс йде далі вгору, він може дійти до 35,000 в цій зоні; але для цього, звичайно, на мою думку, потрібно трохи більше торгового обсягу.

Настрої покупців та продавців

Я думаю, що буде зростання, а індикатор ковзних ліній EMA, який ви вже знаєте, вісім ліній на різних часових рамках, синій – найкоротший, і коли цей синій перетинає всі другі, це може означати зміну тренду, як це було цього разу – малюю червону стрілку вниз і загальний тренд був вниз, тепер цю синю лінію можна побачити, вона перетнула і пішла вгору, тому я поставив цю зелену стрілку і чекаю подальшого зростання,

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-22-06-2023

Технічний індикатор вказує, що 0 біткойну продано, 1 дивиться збоку, а на 14 купують біткоїн, осцілятор нейтральний, але загальний індикатор також налаштований тільки на покупки,

Домінація BTC, USDT, ALT

В домінуванні все досить передбачувано, зростання курсу біткоїна призводить до збільшення домінування біткоїна і зниження домінування USD, гроші потекли і продовжують текти з USDT до біткоїна.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-22-06-2023

Одже, я прогнозую подальше зростання, хоча сильний висхідний рух повинен бути зафіксований, повинна бути якась консолідація. Ну, принаймні, це приблизно, як тут, але настрій покупців штовхає курс вгору,

Ми перевіримо моє припущення завтра, напишіть свої думки, якщо вам сподобалося відео, поставте лайк, поділіться, підпишіться в кінці, як завжди, мій основний прогноз – російська федерація буде знищена, Україна розквітне в європейській родині, не забудьте пожертвувати у Збройні сили України, з вами був Віктор. До зустрічі незабаром.


YouTube


TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-22-06-2023, біткоїн, відео українською (~3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Відео


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x