Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-19-07-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та TikTok та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-19-072023, за допомогою сервісу TradingView та прогноз від штучного інтелекту OpenAI. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні

Доброго дня, шановні читачі блогу “Прогноз курсу”. Мене звати Віктор Томилін, і сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками та прогнозами щодо курсу біткоїна на 19 липня 2023 року.

Перевірка вчорашнього прогнозу

Якщо ми пригадаємо вчорашній день, то можемо побачити, що європейська та американська сесії відбувалися за моїм прогнозом. Було невелике зниження, але коли почалася азіатська сесія, курс змінив напрямок вгору.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-19-07-2023

Прогноз за допомогою індикатору Stochastic

За даними індикатора Stochastic, курс вийшов в зону недокупленості, але має напрямок вгору. Тому я прогнозую сьогоднішнє зростання.

Настрої продавців та покупців біткоїну

За загальним індикатором настрою, 7 продавців біткоїну, 8 дивляться збоку, і 10 покупців біткоїну.

Індекс домінації (Dominance) BTC, USDT

Зростання курсу біткоїна не вплинуло на індекс домінації біткоїна, але трохи вплинуло на зниження домінації USDT. Це може означати, що інвестори і трейдери почали привертати свою увагу до альткоінів.

Індекс BTC-ALT сезону

За даними цього індикатору, альткоінсезон переходить в зелену зону, тобто на зростання.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-19-07-2023

Підсумок прогнозу курсу BTC-USDT на сьогодні

На сьогодні я прогнозую продовження росту курсу біткоїна. Однак, я хочу наголосити, що це не фінансова рекомендація, а лише моя особиста думка. Ви повинні самостійно провести власне дослідження і прийняти рішення.

Дякую за увагу! Не забудьте підписатися на наш блог, щоб не пропустити нові прогнози та аналітику.


Прогноз від штучного інтелекту OpenAI

Виходячи з останніх ідей технічного аналізу від провідних трейдерів, настрої щодо біткоїна на наступний тиждень виглядають змішаними.

Один з аналітиків припускає, що біткоїн зазнав значних коливань протягом вихідних, причому швидкий відскок відбувся після тимчасового прориву. Аналіз вказує на те, що висхідна лінія тренду біткоїна була порушена протягом чотирьох годин, що вказує на потенціал для розвороту тренду. У короткостроковій перспективі біткойн, схоже, торгується в межах діапазонного каналу, але існує підвищена ймовірність прориву каналу знизу.

Інший аналіз вказує на те, що біткойн в даний час знаходиться в моделі “ножа” і що рівень 0,33 фібо є хорошою точкою для коротких позицій. Однак, ще один аналіз вказує на те, що біткойн формує зворотну модель “Голова і плечі” протягом останніх 5,5 років, що свідчить про те, що BTC продовжить рости проти M1 і вирветься з цієї 5,5-річної консолідаційної моделі.

Нижче наведені ключові рівні підтримки і опору для біткоїна відповідно до проведеного аналізу:

  • Ключові рівні підтримки: $28 155, $30 000
  • Ключові рівні опору: $31 800, $35 000
  • 📈 Загальний настрій здається нейтральним, присутні як бичачі, так і ведмежі настрої.

Якщо ви зацікавлені в торгівлі біткоїном, розгляньте можливість приєднання до 3Commas, кращої торгової платформи зі штучним інтелектом.

🤔🛑 Зверніть увагу, що ця інформація є узагальненням різних технічних аналізів і не повинна розглядатися як фінансова порада. Завжди проводьте власні дослідження і консультуйтеся з фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.


TikTok

@viktortomylin777

прогноз курсу біткоїн українською 📈 BTC-USDT-19-07-2023

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x