Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-01-06-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-01-06-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Привіт усім! Сьогодні хочу поділитися з вами своїм прогнозом курсу біткоїна на перший день літа в 23-му році. Учорашній мій прогноз виявився вдалим, адже я передбачав зниження, яке справді має місце сьогодні.

На денному графіку ми спостерігаємо, що курс знижується і перебуває в коридорі. Індикатор стохастик показує чітку низхідну лінію, яка схожа на попередні фази зниження. За даними індикатора, курс має рух у зону недокупленості.

Настрої покупців та продавців

Наразі спостерігається консолідація, після якої можливе зростання. Я встановив дві стрілки, оскільки вважаю, що буде якийсь рух у цій зоні, можливо навіть виходь за межі. Проте покупці міцно тримають цю зону, оскільки з моменту, коли курс піднявся з 20 до 30, вони продовжують утримувати цю позицію.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-01-06-2023

На даний момент я передбачаю, що ця фаза буде знижуватись до нижньої межі зони 26. Чотири технічних індикатори, включаючи ковзані середні, сигналізують про сильний продаж, а осцилятор перебуває в нейтральній зоні. Загальна картина показує, що 13% людей продають біткоїни, 9% спостерігають збоку, а тільки 4% купують.

Домінація BTC, USDT, ALT

Так само спостерігається зниження курсу біткоїна протягом чотирьох останніх днів, і пропорційно йому знижується домінація біткоїна, а збільшується домінація USDT. Гроші переливаються з біткоїна в долари США. За даними цього індикатора, біткоїн-сезон вже завершився і він виявився досить млявим, навіть слабким у порівнянні з попереднім альткоїн-сезоном. Немає жодного порівняння з потужним рухом, який був весняним біткоїн-сезоном.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-01-06-2023

Завтра рано вранці, як завжди, перевіримо моє припущення. Буду радий почути ваші думки щодо цього прогнозу. Якщо вам сподобалося відео, не забудьте поставити лайк, поділитися ним і підписатися на канал. Чекаю на ваші коментарі. Дякую за увагу!


Відео

Віктор закінчує відео з прогнозом, що “російська федерація” буде знищена, а Україна процвітатиме в європейській родині. Він закликає не забувати донатити на ЗСУ.


Video YouTube


Video TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-01-06-2023, біткоїн, відео українською (2-3 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Прогноз на тиждень


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x