Аналітика курсу криптовалют на тиждень, BTC-USDT-22-05-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Аналітика курсу криптовалют на тиждень, BTC-USDT-22-05-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Відео

Якщо вам сподобалося моє відео – лайкніть та поділіться, дякую! З повагою, Віктор


Аналітика курсу криптовалют на тиждень

Привіт! Знову з вами з новим відео. Сьогодні ми розглянемо прогноз курсу біткоїна на тиждень з 22 по 28 травня 23-го року. Для аналізу використовуємо тижневий таймфрейм, де кожна свічка представляє цілий тиждень.

За допомогою індикатора горизонтальних об’ємів, ми спостерігаємо, що курс біткоїна увійшов у менш активну, але потужну другу фазу руху. Вона триває вже декілька тижнів, після виходу з найактивнішої фази, яка тривала протягом минулого року.

На підставі попередніх аналізів і прогнозів, я передбачаю зміну напрямку руху вгору. За аналогією до попередніх циклів, якщо ринок буде відбудовуватись, очікується зростання курсу біткоїна принаймні на 30%.

BTC-USDT-22-05-2023

Протягом останнього часу спостерігається стагнація обсягів торгів, які постійно знижуються. Це свідчить про поточну флетову ситуацію. Але зважаючи на вищезазначені фактори, очікується рух вгору.

Аналітика курсу криптовалют на тиждень, BTC-USDT-22-05-2023

Технічний індикатор на тижневому таймфреймі знаходиться в нейтральному положенні, показуючи загальне очікування ринку. Однак, на денному таймфреймі він показує налаштування на продаж біткоїна. Обсяги торгів біткоїном не є цікавими для трейдерів та інвесторів в даний час, оскільки вони низькі.

Загалом, на цей тиждень я налаштований більш нейтрально. Буду прогнозувати рухи вгору та вниз щодня, але загальний погляд на весь тиждень залишається нейтральним. Зміна руху вгору можлива лише при зростанні обсягів торгів. Якщо такого зростання не відбудеться, очікується продовження нейтральної ситуації.

Домінація BTC, USDT, ALT

Як завжди, залишайте свої думки у коментарях. Я читаю всі коментарі та відгуки. Якщо вам сподобалося це відео, не забудьте поставити лайк, поділитися ним і підписатися на мій канал.

Аналітика курсу криптовалют на тиждень, BTC-USDT-22-05-2023

Будьте впевнені, що будете в курсі останніх новин і аналізів курсу біткоїна. Дякую за увагу, і до зустрічі в наступних відео!


Прогноз на тиждень

Аналітика курсу криптовалют на тиждень, BTC-USDT-22-05-2023

BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x