Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-24-05-2023

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео та опис на тему: Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-24-05-2023, за допомогою TradingView. Ласкаво просимо до обговорення цієї теми – пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


Прогноз курсу bitcoin на сьогодні (опис)

Привіт усім! Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм прогнозом щодо курсу біткоїна на сьогодні, 24 травня 2023 року. Вчорашній прогноз, на жаль, не виявився точним. Європейські та американські сесії протрималися приблизно на одному рівні, але курс біткоїна знизився під впливом азіатської сесії. Але сьогодні я передбачаю зростання, і я пояснюючи, як завжди, дивлюся на денний графік.

BTC-USDT-24-05-2023

Незважаючи на зниження вчорашнього дня, важливо відмітити, що покупці утримуються на нижній лінії діапазону. Курс тестує цей рівень, але не спускається нижче. Тому можемо стверджувати, що це фаза зростання в межах даного діапазону.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-24-05-2023

Технічні індикатори, як ковзні середні, так і осцилятори, а також загальні індикатори налаштовані на продаж. У відсотковому відношенні, 13 осіб продають, 9 спостерігають збоку, а лише чотири купують. Варто також звернути увагу на загальну картину: вчора всі криптовалюти перебували у червоній зоні. Це означає загальне зниження. Домінантність біткоїна зменшилася, а USDT зросла. Це означає, що гроші були перекладені з біткоїна в USDT.

Домінація BTC, USDT, ALT

Що стосується альткоїнів і біткоїнів, то великих змін не спостерігається, і триває період зниженого альткоїн сезону. З нетерпінням чекаю вашого відгуку та думок щодо цього прогнозу. Залишайте свої коментарі під відео, а також не забудьте висловити свої думки на блозі. Якщо вам сподобалося відео, будь ласка, поставте лайк, підпишіться на канал та поділіться з друзями.

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-24-05-2023

Ваша підтримка дуже важлива для мене і мотивує на подальшу роботу. Дякую всім за увагу та активну участь!


Відео


Video YouTube


Video TikTok

@viktortomylin777

Прогноз курсу bitcoin на сьогодні, BTC-USDT-24-05-2023, біткоїн, відео українською (2 хвилини)

♬ оригінальний аудіозапис – Viktor Tomylin – Viktor Tomylin

Прогноз на тиждень


BTC-USDT-19-05-2023
25 votes · 25 answers
Vote

індикатор Настроїв покупців та продавців


Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

Прогноз курсу bitcoin – 3 варіанти перегляду щоденних відео #українською: prognoz-kursu.com | youtube.com/@viktortomylin-kriptovalyuta | tiktok.com/@viktortomylin777

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x