Прогноз курсу altcoin vet (VeChain) на Січень 2024 року 💛💙

Вітаю на профільному сайті для крипто інвесторів, тут: Прогноз курсу altcoin vet (VeChain) на Січень 2024 року 💛💙. Читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео. Якщо потрібні Біржі криптовалют українською, рейтинг ТОП-10 та відгуки – виберіть собі ще варіант!


Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу altcoin

#vet (VeChain)

Місячний таймфрейм

Вітаю, мене звати Віктор. Сьогодні, 11 січня 2024 року, я хочу поділитися з вами своїми думками та аналізом VeChain (VET). На місячному таймфреймі, я бачу, що VET має потенціал для зростання. Індикатор стохастичного осцилятора показує, що може бути зростання, хоча цей місяць поки що в червоній зоні. Я вважаю, що VeChain може піти за біткоїном і в 2025 році повернутися до своїх максимальних цін.

Прогноз курсу altcoin vet (VeChain) на Січень 2024 року 💛💙

Тижневий таймфрейм

На тижневому графіку, VET показує ознаки консолідації. Індикатор стохастичного осцилятора в зоні перекупленості може вказувати на початок фази зниження. Я очікую, що ринок піде на консолідацію, можливо навіть до певної підтримуючої лінії, від якої курс декілька разів відбивався.

Прогноз курсу altcoin vet (VeChain) на Січень 2024 року 💛💙

Денний таймфрейм

На денному графіку, індикатори показують змішані сигнали. Хоча індикатор стохастичного осцилятора показує напрямок наверх, інші осцилятори перебувають у невизначеності. Це може вказувати на потребу в накопиченні перед зростанням.

Прогноз курсу altcoin vet (VeChain) на Січень 2024 року 💛💙

Настрої покупців\продавців

На ринку VeChain спостерігається розділеність думок. Ідеї інвесторів розділені між лонговими та шортовими позиціями, що вказує на невизначеність ринку. Це може вказувати на можливість як зростання, так і зниження курсу.

Підсумок прогнозу курсу на місяць

Підсумовуючи, я вважаю, що VeChain може пережити період консолідації в найближчі місяці. Однак, у 2025 році можливе повернення до минулих максимумів, особливо якщо відбудеться кореляція з біткоїном.


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x