Прогноз курсу altcoin SOL-USDT-24-07-2123 📈 #Solana

Вітаю Вас на крипто сайті. Мене звати Віктор, тут мої щоденні відео з YouTube та опис на тему: Прогноз курсу altcoin SOL-USDT-24-07-2123 📈 #Solana, за допомогою сервісу TradingView. Читайте, та пишіть коментарі до цієї публікації, та відео.

Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями.


YouTube


Прогноз курсу altcoin

За цим посиланням наша ідея на сервісі tradingview.com

SOL-USDT-24-07-2123 📈

Вітаю вас на криптовалютному сайті, який працює з 2016 року. Мене звати Віктор. Це відео – не фінансова рекомендація, всі рішення по крипто інвестуванню приймайте самостійно. Бажаю вам вдалих крипто інвестицій.

Сьогодні маємо обзор альткоіну Solana. Є дві причини, чому я його роблю. Перша – ви в коментарях про неї писали. Це не означає, що я буду все, що пишуть в коментарях. Ще друга важлива причина – це дуже потужний проект, який у CoinMarketCap займає по капіталізації дев’яту сходинку і 10 млрд доларів має в своєму активі. Це цікавий і корисний продукт.

Отже, з моменту максимальної ціни я перевіряю на індикатори горизонтальних об’ємів. Максимальна зона, в якій він застряг вже дуже давно – це ця червона лінія. Ви її бачите. Тобто в цій зоні вся активність, і навіть доволі потужні об’єми торгів цього разу, цього разу не відірвали від цієї лінії, від цієї зони курс. Він досі тут. Навіть індикатор RCI вийшов вже в зелену зону, але слабенько і може повернутися назад в червону. Тобто я тут не бачу якогось зростання на тижневому графіку.

Прогноз курсу altcoin SOL-USDT-24-07-2123 📈 #Solana

#Solana

На денному графіку тут ковзані лінії. Двадцятка перетнула всі остальні, було дуже все нормально, але пішло доволі потужне зниження, яке міняє напрямок всіх ковзаних ліній. Індикатор стакастік, ви самі бачите, в яку сторону він іде. Тобто він іде в зону недокупленості і принаймні цей тиждень я бачу зниження курсу. Нашого указують і багато других індикаторів.

Індикатор RSI-30G по такому графіку ви бачите, хоча в зеленій зоні, але напрямок вниз. Це більш видно на такому індикаторі моментум, який бачите з світлих зелених свічок змінив на темні. Після яких за даними цього індикатору він може вийти в червону зону, має напрямок якраз туда. Індикатор OsMA так само, все візуально добре видно, має напрямок вниз.

Тому очікувати зараз зростання, поки, наприклад, цього разу лінії не перетнуться і не буде знову зелена точка, ну це буде. Може тут ковзані ще на зростання. Настроювання осцилятори на продаж. І загальний індикатор в нейтральному положенні потижневому тут все зрозуміло, нейтраль прив’язаний до тієї ціни максимальної активності. Ну і ще один індикатор має напрямок з червоної зони в зелену, тобто зону недокупленості. Курс має сходити. Тобто я бачу зниження.

Підсумок

Якщо відео сподобалось, лайкніть, пишіть свої коментарі, поділіться цим відео, підпишіться на мій канал. На завершення, як завжди, головний прогноз на 23-й рік: російську федерацію буде знищено, процес триває. Україна розквітне в європейській родині. Не забуваємо донатити на збройні сили України. З вами був Віктор, до зустрічі.


індикатор Настроїв покупців та продавців


Безпека (наші поради)

Використовуйте надійні обмінники: Перед вкладанням коштів у криптовалюту переконайтеся, що обмінник, на якому ви плануєте працювати, має добру репутацію, надійний рівень безпеки та захист від шахрайства.

Зберігайте активи в холодному гаманці: Холодні гаманці (hardware wallets) забезпечують фізичну ізоляцію вашого приватного ключа від Інтернету, що робить їх більш безпечними для зберігання великих сум коштів.

Забезпечте безпеку свого облікового запису: Використовуйте сильні паролі і двофакторну аутентифікацію (2FA), щоб ускладнити доступ до вашого облікового запису. Регулярно перевіряйте активність та відстежуйте потенційні підозрілі дії.

Будьте обережні зі сторонніми сервісами: Уникайте недовірливих сайтів, фішингових атак та спаму, які можуть спробувати викрасти ваші особисті дані або доступ до вашого гаманця.

Постійно оновлюйте свої знання: Розуміння останніх тенденцій у криптосфері, технічних аспектів та загроз допоможе вам приймати кращі рішення та захищати свої інвестиції.

Безпека є важливою частиною криптоінвестування та трейдингу. Пам’ятайте про ці рекомендаці

Безпека крипто трейдингу та інвестицій

Ніхто не знає коли і на скільки буде зростання або падіння курсу, ми тільки можемо аналізувати та порівнювати з попередніми циклами, що ми тут і робимо. І пам’ятайте, що на прогноз у будь-який час може вплинути фон новин. Публікації цього блогу НЕ є фінансовими рекомендаціями. Рішення купити/продати криптовалюту приймайте самостійно.
Найкращий сервіс для роботи з графіками – TradingView
Купити криптовалюту, зберігати, торгувати, пасивний дохід: ТОП-10 кращих Бірж.
Є думки? Пишіть

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x